- Žehlenie košiel, nohavic ...

Utorok, 15. júla 2014 • 08:48.20 • šport

2673x

4. bedmintonový turnaj v Aréne Brezno 13.7.2014

Mestský športový klub Brezno v nedeľu 13.7.2014 v Aréne Brezno zorganizoval 4. bedmintonový turnaj, ktorý bol zároveň záverečným turnajom v rámci 1. ročníka Mestskej bedmintonovej ligy 2014.

Utorok, 08. júla 2014 • 11:37.18 • šport

fotogaléria

2649x

Vyhodnotenie 3. ročníka Mestskej futbalovej ligy v malom futbale v Brezne

28.6.2014 sa na Viacúčelovom ihrisku pri Aréne Brezno uskutočnil Záverečný turnaj mužstiev Mestskej futbalovej ligy, kde sa hral systém – každý s každým. Víťazom turnaja sa stalo mužstvo SRŠNE Brezno.

Pondelok, 07. júla 2014 • 19:06.13 • šport

fotogaléria

2511x

Hokejbalová horehronská liga 2014

9. ročník Hokejbalovej horehronskej ligy spoznal v nedeľu 6.7.2014 svojho víťaza. Vo finále na seba natrafili mužstvá DAMIX a VICTORS. Do tretej tretiny šli mužstvá za stavu 2:1 pre DAMIX. V záverečnej tretine už žiadny gól nepadol a tým pádom sa z víťazstva v hokejbalovej horehronskej ligy radovalo mužstvo DAMIX, ktoré prevzalo na rok putovný pohár.

Utorok, 17. júna 2014 • 08:22.02 • šport

2524x

3. Bedmintonový turnaj v Aréne Brezno 15.6.2014

V nedeľu 15.6.2014 sa v Aréne Brezno uskutočnil 3. Bedmintonový turnaj za účasti 39 hráčov z Brezna, Bystrice, Zvolena. Bedmintonový turnaj začal o 9,30 hod. dvojhrami mužov a žien + detí a vyvrcholil o 17,00 hod. finálovým zápasom štvorhry.

Pondelok, 16. júna 2014 • 16:10.57 • šport

2925x

Mestská futbalová liga - výsledky posledného 15. kola

Víťazom Mestskej futbalovej ligy Brezno ročník 2013/2014 sa stalo mužstvo SRŠNE BREZNO. Najlepším strelcom sa stal Jozef Peťko z mužstva SRŠNE BREZNO, ktorý strelil v 12 zápasoch 31 gólov.

Streda, 11. júna 2014 • 09:38.02 • šport

2137x

Mestská futbalová liga - výsledky 13. a 14. kola

Prinášame vám výsledky 13. a 14. kola jarnej časti Mestskej futbalovej ligy v Brezne.

Štvrtok, 29. mája 2014 • 10:24.46 • šport

2500x

Mestská futbalová liga - výsledky 12. kola

Prinášame vám výsledky 12. kola jarnej časti Mestskej futbalovej ligy v Brezne.

Pondelok, 19. mája 2014 • 10:42.37 • šport

2416x

Mestská futbalová liga - výsledky 11. kola

Prinášame vám výsledky 11. kola jarnej časti Mestskej futbalovej ligy v Brezne.

Pondelok, 12. mája 2014 • 17:09.36 • šport

fotogaléria

3324x

Bedmintonový turnaj Aréna Brezno 11.5.2014

V nedeľu 11.5.2014 sa v Aréne Brezno uskutočnil 2. Bedmintonový turnaj za účasti 44 hráčov z Brezna, Bystrice, Zvolena a Telgártu. Maratón bedmintonu začal o 10,00 hod. dvojhrami mužov a žien + detí a vyvrcholil o 18,00 hod. finálovým zápasom štvorhry.

Pondelok, 12. mája 2014 • 12:56.30 • šport

fotogaléria

2950x

Bamu - ČS Endurocross - prvé kolo

Výsledky - počet bodov po prvom kole Bamu - ČS Endurocrossu 2014, ktoré sa uskutočnilo v sobotu, 10. mája 2014 v Areáli BMT, Brezno - Lúčky.