retro bar brezno
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja taxi podbrezova preprava.info tepovanie brezno

Správy

Piatok, 05. októbra 2012 • 09:53.22 • informujeme

2537x

Centrum pre rodinu MISERICORDIA

Nezisková organizácia MISERICORDIA otvorila od 1. októbra 2012 Centrum pre rodinu MISERICORDIA na Nálepkovej ulici č. 7, Brezno, kde poskytuje opatrovateľskú starostlivosť o deti vo veku od 1,5 do 3,5 roka a starostlivosť o deti mladšie ako 1,5 roka na základe individuálnej dohody.

Centrum pre rodinu MISERICORDIA vzniklo na základe spoločenskej požiadavky, rodičov, starých rodičov a každej rodiny v regióne, ktorá potrebuje podporu, pomoc a kvalifikované, profesionálne zabezpečené služby starostlivosti o dieťa. Centrum sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí obklopené zeleňou so záhradou priamo v areály. V blízkosti centra je autobusová stanica, autobusová zastávka MHD, parkovisko pre osobné motorové vozidlá v prípade, že doveziete Vaše dieťa do centra. Neďaleko centra sa nachádza nemocnica, ale aj niekoľko obchodných reťazcov. Budova centra je uzatvorená a centrum je kompletne oplotené. Neoceniteľnou súčasťou centra je záhrada a detské ihriská. Lokalita plná zelene poskytuje možnosť na aktívny pohyb a pekné vychádzky.

Centrum ďalej poskytuje služby pre rodinu – psychológa, špeciálneho pedagóga, mediátora, komplexné základné sociálne a právne poradenstvo pre rodinu. Súčasťou činnosti centra je odborná prednášková činnosť zameraná na výchovu, zdravotnú starostlivosť, sociálne poradenstvo a informovanosť rodičov o nových resp. alternatívnych formách výchovy a vzdelávania. V rámci krúžkovej činnosti je to hra na ľudové nástroje – drumbľa, ústna harmonika, píšťalka a heligónka.

Informácie o službách získate na č. telefónu 0915 165 800 alebo na emailovej adrese : misericordia@misericordia.sk alebo na www.facebook.com/CPRMisericordia

Našim cieľom je poskytovať služby pre rodinu a dieťa podľa potrieb rodiny, ale najmä podľa potrieb Vášho dieťaťa !