retro bar brezno
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja taxi podbrezova preprava.info tepovanie brezno

Správy

Pondelok, 01. augusta 2016 • 13:08.31 • informujeme

3262x

Miss Horehronie

Prvý ročník súťaže Miss Horehronie, štartuje svojimi kastingovými kolami v septembri 2016 v Hoteli Ďumbier Brezno a v Europa Shopping Center Banská Bystrica.

Samotnému finálovému galavečeru predchádza niekoľko mesačná príprava, ktorej samozrejmosťou sú aj spoločné sústredenia. To najhlavnejšie sa uskutoční na krásnom historickom zámku The Grand Castle Vígľaš, ktorého počiatky siahajú až do 13.storočia.

O finálovú desiatku sa bude starať celý tím skúsených profesionálov. Za zmienku určite stojí vizážistka Gosh Copenhagen – Mirka Karolová, či kaderník Adam Medveď. Galavečer pod taktovkou moderátora Michala Hudáka sa uskutoční v piatok 4. novembra o 19:00 v Hoteli Ďumbier Brezno. Čaká na vás bohatý program, ktorého súčasťou bude aj Adam Ďurica, či Emma Drobná.

Kastingy na Miss Horehronie odštartujú 5.9.2016 v Hoteli Ďumbier Brezno a 7.9.2016 v Europa Shopping Center, Banská Bystrica. Dievčatá budú vyberané odbornou porotou, na čele ktorej budú riaditelia súťaže – Jozef Kvoriak a Martin Alberty. Ďalej porota pozostáva zo špecialistov na krásu, vlasy, fotografiu a módnej návrhárky značky FakeFolk.

Organizačný tím súťaže Miss Horehronie

Kastingy

Galavečer

Viac o súťaži si môžete prečítať na www.misshorehronie.sk