retro bar brezno
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja taxi podbrezova preprava.info tepovanie brezno

Správy

Pondelok, 05. septembra 2016 • 09:01.00 • informujeme

1611x

Prípravy na veľkolepú show Miss Horehronie vrcholia!

Prípravy na veľkolepú súťaž krásy v našom regióne vrcholia! Do kastingových kôl ostáva pár hodín a prihlásiť sa určite oplatí. Posledné hodiny pred kastingami Vám prinášame krátky rozhovor s riaditeľmi súťaže Miss Horehronie – Martinom Albertym a Jozefom Kvoriakom.

Páni, čo by ste ešte nádejným uchádzačkám prezradili, prípadne poradili?

Základom úspechu je určite to, aby dievčatá boli samé sebou a nebáli sa vyskúšať niečo nové. Samozrejme prehnané sebavedomie a naopak aj prehnaná skromnosť tiež nie je zárukou úspechu, ku ktorému cesta nie je vôbec zložitá. Dievčatá buďte usmievavé, komunikatívne, no hlavne prirodzené. Práve na tieto aspekty upozorňovali na našej sociálnej sieti aj niektorí členovia galavečerovej poroty. Môžete vyplniť nezáväzný formulár na našom webe, alebo stačí prísť aj priamo na kasting. Tešíme sa na Vás už dnes v pondelok – 5.9.2016 od 15:00 v Hoteli Ďumbier Brezno a v stredu 7.9.2016 rovnako od 15:00, v Europa SC Banská Bystrica.

Mohli by ste byť konkrétnejší?, Kto bude členom galavečerovej poroty a kde si môžeme zakúpiť vstupenky?

Bude to naozaj pestré. Dievčatá ako aj diváci sa môžu tešiť na rôznych zaujímavých ľudí z rôznych oblastí módneho ako aj kultúrno-spoločenského života. Niektorí sú už známi, no o niektorých sa hostia dozvedia priamo na galavečeri. Môžeme prezradiť aspoň pár mien, ktoré sme aj zverejnili. Za zmienku určite stojí Miss Slovensko 2015 Lujza Straková, Miss Pierot 2015 Simona Leskovská, či talentovaný módny návrhár Michael Kováčik. Nakoľko finále bude v centre Horehronia – v Brezne, ďalším článkom galavečerovej poroty bude aj pán primátor Tomáš Abel. Vstupenky na galavečer budú v predaji v TIK Brezno na prelome septembra/októbra. Presný termín bude uvedený na našom webe a sociálnych sieťach.

Otázka do tretice. Čo čaká dievčatá, ktoré budú vybrané odbornou porotou?

Konečnú finálovú desiatku a jednu náhradníčku čaká do galavečera nabitý program. Pár dní po úspešnom absolvovaní kastingu čaká na dievčatá profesionálne fotenie, trojdňové sústredenie na krásnom historickom zámku vo Vígľaši, prehliadka vinárskych závodov v Topoľčiankach, nočné nakupovanie – tzv. Night Shopping v spolupráci s Europa SC Banská Bystrica, návšteva útulku Tuláčik a kopec ďalších zaujímavých aktivít, ktoré sa oplatí zažiť!

Prečítajte si aj Miss Horehronie