retro bar brezno
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja taxi podbrezova preprava.info tepovanie brezno

Správy

Utorok, 19. decembra 2017 • 07:02.50 • informujeme

821x

V Europa SC môžete vianočný darček kúpiť aj na Štedrý deň

Banskobystrická Europa aj tento rok umožní svojím zákazníkom nakupovanie počas niektorých sviatočných dní. Či už ste nestihli nakúpiť darčeky, alebo všetky potrebné ingrediencie na silvestrovskú večeru, nezúfajte. Pozrite sa na otváracie hodiny nákupného centra počas sviatkov a nakúpte vianočné darčeky napríklad aj na Štedrý deň!

Aj počas niektorých zimných sviatkov budú brány obľúbeného nákupného centra otvorené. Ak ste si nakupovanie vianočných darčekov nechali na poslednú chvíľu, môžete tak urobiť aj počas Štedrého dňa, kedy bude Europa SC otvorená od 7,00-12,00. Pokiaľ stále neviete, či je lepšou voľbou oblečenie, kozmetika alebo doplnok do domácnosti, jednoducho zájdite do pop-up store, kde môžete zakúpiť darčekovú poukážku – vhodný darček pre každého. Poukážky je možné využiť vo vybraných prevádzkach Europa SC a sú dostupné až v troch nominálnych hodnotách – 10 €, 20 € a 50 €.

Čo sa týka ostatných sviatočných dní, 25. a 26. decembra bude nákupná časť centra zatvorená, rovnako ako 1. a 6. januára 2018. Posledné tohtoročné nákupy však môžu zákazníci urobiť na Silvestra, kedy bude obchodné centrum otvorené od 7,00-16,00. ,,Pre tých, ktorí by chceli stráviť sviatky relaxom v podobe návštevy kina, môžu tak urobiť v našom Cinemaxe, kde je pre nich 26. 12., 1. 1., ale i 6. 1. pripravená pestrá ponuka filmových snímok,“ informuje za Europa SC Jana Seleštianska, Marketing coordinator.