retro bar brezno
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja taxi podbrezova preprava.info tepovanie brezno

Správy

Streda, 07. februára 2018 • 08:55.34 • informujeme

919x

Povedzte aj vy svoje ,,áno“ jedinečnej svadobnej výstave

Či už vám zazvonia svadobné zvony v roku 2018, alebo o spečatení svojej lásky ešte len premýšľate, prípravy na váš veľký deň netreba nikdy podceniť. Našťastie dnes existujú na všetko špecialisti, ktorí vám ochotne pomôžu napríklad s výberom šiat, torty, či výzdoby. Niekoľko takýchto šikovných rúk stretnete aj v Europa SC počas unikátnej svadobnej výstavy už tento víkend.

Expozícia s názvom Áno, svadobnej výstave sa uskutoční v priestoroch obľúbeného nákupného centra od 9.-10. februára. V týchto dňoch predstaví svoje portfólio svadobná a eventová agentúra Madelaine, ktorá sa podieľa na organizácii výstavy. V priestoroch Europa SC nainštaluje kvetinovú dekoráciu, no postará sa aj o sladké svadobné pochúťky v candy bare.

Rozprávkovej výstavy sa zúčastnia aj svadobní fotografi, kameraman, DJ, ale i zástupcovia hotelov ktoré disponujú vhodnými priestormi možno aj pre vašu svadbu. ,,Do výstavy sú zapojení aj naši nájomcovia, ktorí vystavia napríklad kolekcie oblekov a frakov pre budúcich ženíchov, ale i širokú ponuku obrúčok a zásnubných prsteňov,“ informuje o vystavovateľoch Jana Seleštianska, Marketing coordinator Europa SC.

Kým v piatok čaká na návštevníkov centra statická výstava svadobných šiat, oblekov, doplnkov a dekorácií, v sobotu si na svoje prídu najmä ženy. Pre budúce nevesty je pripravená módna prehliadka svadobných modelov módnej návrhárky Viery Futákovej a kolekciu spoločenských šiat predstaví aj Petra Denková zo salónu Suay. O 15.00 hod už príde na rad avizované hromadné pečatenie lásky, kedy si budú môcť vysloviť svoje nezáväzné ,,áno“ všetky zamilované páry. ,,Ide o oficiálny pokus o zápis do slovenskej knihy rekordov v tejto netradičnej kategórii, a preto veríme, že tento nevídaný spôsob vyznania sa zo svojich pocitov osloví čo najväčší počet zaľúbených dvojíc,“ teší sa na akciu Seleštianska.

Sobotňajším programom bude sprevádzať slovenský herec Lukáš Pelč.