zlata nitka
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja taxi podbrezova preprava.info tepovanie brezno

Správy

Streda, 07. novembra 2018 • 08:47.19 • informujeme

738x

Súťaž o nezabudnuteľnú Jedličkovú na Horehroní

Mikuláš už klope na dvere a s ním aj Jedličková slávnosť. Tento rok ale prichádza jedinečná príležitosť zažiť nezabudnuteľnú „Jedličkovú“ v novom turisticko- informačnom centre Horehronie na Bystrej.

Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Horehronie vyhlasuje súťaž pre všetkých žiakov základných a stredných škôl z regiónu Horehronie. Hlavnou úlohou žiakov aj s pomocou triednych učiteľov bude vytvoriť zaujímavé a originálne video na tému „Pozvanie na zimnú dovolenku na Horehroní.“

Všetky poslané videa budú zverejnené na oficiálnej Facebookovej stránke regiónu Horehronie. V termíne od 19.11.2018 do 2.12.2018 môže verejnosť hlasovať „lajkovať“ videá, ktoré sa im budú najviac páčiť. Následne bude 3.12.2018 vyhlásený výherca súťaže- žiaci, ktorých video bude mať najviac označení „páči sa mi to“ .

Cena pre výhercu bude nezabudnuteľná Jedličková v turisticko-informačnom centre Horehronie na Bystrej v piatok 7.12.2018. V rámci tohto dňa nám tí najviac kreatívni žiaci pomôžu s výzdobou prvého vianočného stromčeka. Počas tohto jedličkového dňa sa infocentrum zmení aj na malú remeselnú dielňu, kde si žiaci budú môcť vytvoriť svoj vlastný originálny vianočný darček. Pravú predvianočnú atmosféru dotvorí aj chutný detský punč a malý darček na pamiatku.

Pre žiakov sme tento rok pripravili jedinečnú možnosť stráviť jedličkovú slávnosť netradične v novom turisticko-informačnom centre Horehronie na Bystrej. Pre turisticko-informačne centrum to budú prvé Vianoce a preto chceme aby aj žiaci prispeli svojimi nápadmi nielen pri natáčaní videa ale taktiež aj pri vyzdobení vianočného stromčeka, ktorý bude naše infocentrum skrášľovať celé sviatky“ uviedla Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková, výkonná riaditeľka OOCR REGIÓN HOREHRONIE.