retro bar brezno
In-počasie Meteoinfo
stredoslovaci chata pod chopkom tepovanie brezno preprava.info zlata zalozna

Správy

Streda, 12. decembra 2018 • 09:01.59 • informujeme

174x

Čaro Vianoc je už na dosah. Príďte sa o tom presvedčiť aj vy!

Trblietavé ozdoby, žiariace svetielka, vôňa medovníkov, drevených výrobkov a ihličia. Každý miluje na Vianociach niečo iné, pre väčšinu z nás však platí, že sa ich už nevieme dočkať. Ak aj vy patríte k tým, ktorí si chcú spríjemniť čakanie na príchod Ježiška a spoločnú rodinnú večeru, určite navštívte bystrickú Europu. Práve v nej už v týchto dňoch nájdete tradičné vianočné trhy, ktoré vám navodia tú pravú sviatočnú atmosféru.

Už niekoľko dní si návštevníci nákupného centra môžu užívať čarovné trhy so všetkým, čo k tomu patrí. Pripravené sú stánky plné chutných dobrôt i užitočných milých predmetov, ktorými určite urobíte radosť svojim blízkym, ale i sebe. ,,Tých najmenších v našom vianočnom mestečku potešia trblietavé, či drevené vianočné dekorácie, ktoré sú absolútnym hitom tejto sezóny. Dospelých zas určite zláka vôňa dobrého jedla. Veríme preto, že ulahodíme všetkým milovníkom Vianoc,“ hovorí o akcii Jana Seleštianska Marketing Coordinator Europa SC.

Ani tento rok na trhoch nechýbajú obľúbení predajcovia. ,,V stánkoch pri vianočnom stromčeku nájdete napríklad predajcov voňavých byliniek, liečivých vankúšikov, ale i veselých ponožiek. Chuťové poháriky vám určite pošteklia poctivé domáce koláče, vianočné štrúdle, škoricové medovníky, ale i chrumkavé oblátky a trubičky. Pre tých, ktorým bola vonku zima, je pripravené aj voňavé čučoriedkové víno, ktoré určite zahreje i pri srdci,“ pozýva na akciu Jana Seleštianska.

Magickú atmosféru Vianoc tento rok navyše podčiarkuje príjemná sviatočná hudba a impozantná výzdoba, ktorá dekoruje celé nákupné centrum. ,,Podobne ako vlani, aj tento rok sme chceli našim návštevníkom navodiť rozprávkovú náladu. Okrem interiéru sú rôzne svetelné inštalácie umiestnené aj pri obidvoch vchodoch do centra. Práve tu sa môžu milovníci čarovnej vianočnej nálady odfotografovať a urobiť si tak peknú spomienku na tohtoročné Vianoce. Fotografovanie je, samozrejme, možné aj v centrálnom priestore, kde je umiestnené aj vianočné zátišie, ktoré je ako stvorené pre fotku do rodinného albumu,“ dodáva Seleštianska.

Ak si nechávate kúpu vianočných darčekov na poslednú chvíľu, dobrou správou pre vás bude, že vianočné trhy v Europa SC potrvajú až do Štedrého dňa. Veľkolepé dekorácie budú nákupné centrum zdobiť až do 6. januára.