retro bar brezno
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja taxi podbrezova preprava.info tepovanie brezno

Správy

Streda, 17. júla 2019 • 09:59.03 • informujeme

822x

Rozhýb svoje telo počas HOREHRONIE FIT Day !

20.7.2019 Rekreačná oblasť Tále. Aj toto leto si opäť spolu zašportujeme a rozhýbeme spolu bokmi počas Horehronie Fit Day pri prírodnom kúpalisku v rekreačnej oblasti na Táľoch.

Jumping, piloxing, tabata, jóga a úplná novinka bootcamp, či množstvo ďalších skupinových aktivít čaká návštevníkov už túto sobotu 20. júla od 13-tej hodiny. Svoje telo si dámy i páni budú môcť vyformovať s profesionálnymi lektorkami z BAFIT Academy a Sunflower Studiom na čerstvom vzduchu v prírode pri vodnej ploche na Táľoch. Okrem cvičení sa dozvedia aj zaujímavé informácie o zdravom životnom štýle, móde a kráse.

Športoví nadšenci si môžu otestovať profesionálne elektrobicykle z E-bike požičovne Horehronie v promo stánku oblastnej organizácie cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE, kde turisti získajú aj nové tipy na výlety a podujatia v regióne, zasúťažiť si budú môcť aj v Horehronskom kvíze, ktorý ukáže znalosti turistov i domácich z regiónu a okolia.

Deti zaujme areál Partizána Ferda s rôznymi aktivitami a skákacími hradmi, či športové aktivity a súťaže zamerané na koordináciu rúk, nôh, očí a mysle, ktorá riadi ich rôznorodý pohyb.

Počas celého cvičenia bude pre návštevníkov pripravený aj sprievodný program a rôzne animácie so skvelým moderátorom. „Skupinové cvičenia mali počas minulých ročníkov veľký úspech nakoľko sú veľmi obľúbené aj vďaka uvoľnenej atmosfére a zábave, ktorú návštevníci počas cvičenia môžu zažiť. Všetky cvičenia sa realizujú na čerstvom vzduchu priamo v prírode a návštevníci sa môžu po cvičení schladiť priamo v bazéne prírodného kúpaliska alebo zavítať do špičkového wellness centra hotela Partizán****

,,Pre veľký záujem a obmedzenú kapacitu najmä trampolín odporúčame rezerváciu miest vopred na www.horehronie.sk, k cvičeniam je potrebná len čistá pevná obuv, uterák, voda a dobrá nálada“ doplnila nadšená lektorka Barbora Figlušová z BAFIT Academy, ktorá sa stala absolútnou víťazkou súťaže Podnikateľka Slovenska 2018.

Harmonogram cvičení:

13:00 - 13:45 Jumping Fitness
13:00 - 14:45 Flex & Strech
14:00 - 14:45 Jumping Kids
15:00 - 15:45 Piloxing SSP
16:00 - 16:45 Bootcamp