retro bar brezno
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja taxi podbrezova preprava.info tepovanie brezno

Správy

Utorok, 16. marca 2021 • 10:25.35 • informujeme

820x

Nenechajme si vziať kúzlo obdarovať a byť obdarovaní

Hoci sme sa po celý rok kvôli corone museli vzdať bežných maličkostí, kúzlo obdariť a byť obdarení si vziať nenechajme. Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Horehronie si pre vás v spolupráci s Turistickým informačným centrom Brezno a Horehronie pripravila nové darčekové krabičky, ktorých súčasťou sú, okrem iného, jedinečné regionálne produkty remeselných výrobcov z Horehronia.

Darčekové krabičky vieme pripraviť podľa predstáv zákazníkov pre blízkych priateľov, rodinných známych, pre deti, pre dámy a pánov. Na narodeniny, meniny, „len tak“ z lásky pre zamilovaných, za vďaku a starostlivosť za bežné dni.

Obsahom darčekových krabičiek sú avizované regionálne produkty pochádzajúce výlučne z regiónu Horehronie, ktorými sa snažíme podporiť ušľachtilú prácu remeselných výrobcov, ktorí produkujú jedinečné poľnohospodárske, potravinárske, dekoratívne a iné produkty, ktorým prisudzujeme elitnú poznávaciu značku Regionálny produkt Horehronie.

Pomoc, ktorú môžete v týchto časoch preukázať nie je samozrejmosťou. Pokiaľ sa rozhodnete región Horehronie a jeho lokálnych výrobcov podporiť kúpou darčekových krabičiek, môžete ich objednávať na telefónnom čísle +421 903 513 535, prostredníctvom správ na sociálnych sieťach Facebooku a Instargrame a cez eshop.horehronie.sk.

Darčekové krabičky si môžu naši záujemcovia dokonale vysnívať podľa vlastných predstáv. Vieme upraviť obsah krabičiek, rovnako pridať i osobné venovanie s vlastným textom a priniesť ich na požiadanie priamo až k vám domov“, ozrejmuje výkonná riaditeľka oblastnej organizácie cestovného ruchu Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková.

Oblastná organizácia cestovného ruchu Región HOREHRONIE

Oblastná organizácia cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE vznikla a funguje na základe zákona č. 91/2010 Z.z. o podpore cestovného ruchu. Prostredníctvom účelových dotácií Ministerstva dopravy a výstavby SR tak organizácia môže realizovať väčšinu svojich aktivít. Ambíciou je dostať región Horehronie svojimi aktivitami na mapu vyhľadávaných európskych destinácií, prezentovať Horehronie pod jednotnou značkou doma aj v zahraničí, vytvárať konkurencieschopné produkty cestovného ruchu a podnecovať aktívnu spoluprácu v regióne.

Kontakt:
Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková, výkonná riaditeľka oblastnej organizácie
cestovného ruchu Región Horehronie
tel. číslo: +421 911 633 119
email: riaditel@horehronie.sk