retro bar brezno
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja taxi podbrezova preprava.info tepovanie brezno

Správy

Streda, 03. decembra 2014 • 10:46.21 • reklamný článok

2139x

PARK SNOW Donovaly

Lyžovačka na Vianoce len za 10€!

Tohtoročný začiatok lyžiarskej sezóny 2014/2015 sa na Donovaloch bude niesť v duchu nízkych cien skipasov, aké tu ešte neboli. Až do 25. decembra 2014 (vrátane) je možné na Donovaloch lyžovať len za 10€ pri kúpe 7-hodinového (t.j. celodenného) skipasu. V predsezóne bude v predaji k dispozícii aj alternatíva skipasu na kratšiu lyžovačku. Lez 8€ zaplatíte, ak vám stačí lyžovačka na 4 hodiny. Deti do 12 rokov lyžujú len za 8€ (7-hodinový), resp. 6€ (4-hodinový lístok).

Lyžuj tak dlho, ako sa Ti páči!

Od tejto sezóny je celodenný lístok nahradený 7-hodinovým lístkom a zakúpiť je možné aj ďalšie "hodinové" (2-, 3-, 4-, 5-, 6-hodinové) skipasy s flexibilnou dobou platnosti od prvého použitia na turnikete. Platnosť celodenného lyžiarskeho lístka bola fixná v čase 8:30 - 15:30, resp. od polovice januára do 16:00. Ak klient prišiel do strediska neskôr, za celodenný skipas zaplatili rovnakú cenu. So 7-hodinovým lístkom bude môcť lyžovať napr. od 9:15 do 16:15.

Taktiež zavádzame nepretržitú prevádzku 4-sedačkovej lanovky a vleku P2 na Záhradišti v čase 8:30 - 21:00. Denné lyžovanie plynulo prejde do večernej prevádzky. S flexibilnou platnosťou napr. 7-hodinového lístka majú lyžiari možnosť spojiť denné aj večerné lyžovanie, napr. ak začnú lyžovať o 13:45, lyžujú na Záhradišti až do 20:45! Samozrejme, stále je možné si zakúpiť aj lyžiarske lístky len na večerné lyžovanie, ktorých platnosť je už od 16:00 - 21:00, t.j. o 1,5 hodinu viac ako doteraz!
Ceny všetkých skipasov zostávajú oproti minulej sezóne nezmenené!

Najväčší detský FUN PARK v strednej Európe

Detský FUNPARK na Donovaloch sa nachádza v časti Mistríky, v najvhodnejšej lokalite pre výučbu lyžovania - a to priamo medzi dvomi lyžiarskymi svahmi Nová hoľa a Záhradište. K 2500 m2 pôvodnej plochy FUN PARK-u Patty Ski pribudlo v decembri 2011 nových skoro 10 000 m2 čím sa zaraďuje spolu s vybavením do popredia detských parkov a je druhým najväčším svojho druhu v Európe. Vo FUN PARKU je k dispozícii 9 posuvných pásov, pomocou ktorých sa deti naučia lyžovať oveľa ľahšie, bez strachu a hlavne zažijú pri tom veľa zábavy. Vo FUN PARKu nechýba ani karusel - kolotoč poháňaný motorom, ktorý je veľkým pomocníkom pri lyžiarskej výučbe. Deti sa učia lyžovať v lyžiarskej škôlke už od 3 rokov a práve pre deti, ktoré začínajú sú posuvné pásy najväčším pomocníkom. 

Každý deň o 12.00 pozývame všetky deti aj dospelých na jedinečnú "Show na snehu" s množstvom hier a zábavy a nezabudnuteľnú jazdu v snežnom vláčiku. Tešia sa na vás naši maskoti Dodo, Lulu, Brumík a myšiaci PARK SNOW.
Rezervácie a objednávky priamo na recepcii ubytovacieho zariadenia!

Cenník
Typ lístka / obdobie  
... - 25.12.2014 a 07.01.2015 - ...
26.12.2014 - 06.01.2015
1 hod.
2 hod.
1 deň
1 hod.
2 hod.
1 deň
Vstup s inštruktorom 3,00 €    5,00 €    7,00 €    4,00 €    6,00 €    8,00 €   
Vstup bez inštruktora 4,50 €    8,00 €    10,00 €    5,00 €    9,00 €    11,00 €   

 

Okrem týchto krátkodobých lyžiarskych lístkov platných len vo FUNPARKU, všetky 3- a viacdňové lístky strediska PARK SNOW Donovaly automaticky platia aj na vstup do FUNPARKU.

Na lyžovačku v 2 strediskách vám stačí 1 skipas!

V spolupráci s neďalekým lyžiarskym strediskom Ružomberok – Malinô Brdo sme pre všetkých pobytových hostí pripravili zaujímavú možnosť vyskúšať popri donovalských svahoch aj tie ružomberské. Všetky lyžiarske lístky, ktoré si zakúpite na min. 2 dni môžete využívať na lyžovačku aj na 12 km zjazdoviek rôznej náročnosti v stredisku vzdialenom od Donovál len 28 km. Takže okrem 2 lanoviek a 14 vlekov na Donovaloch môžete využívať ďalšie 2 lanovky a 7 vlekov v Ružomberku na ten istý skipas.

Túto ponuku môžu využívať aj držitelia našich sezónnych skipasov, nakoľko v oboch strediskách je platný aj sezónny skipas, ktorý na rozdiel od sezónneho skipasu SLOVAKIA SUPER SKIPAS bude platný aj na večernú lyžovačku v našom stredisku PARK SNOW Donovaly.

Donovaly aj pre bežkárov

Na Donovaloch si na svoje určite prídu aj vyznávači bežeckého lyžovania. K dispozícii sú 2 bežecké okruhy v okolí Polianky a Močiarov a trasa z Donovál až na Šachtičku. Celková dĺžka pravidelne upravovaných bežeckých trás je 18,4 km. Sú pripravované vždy pred víkendom pre korčuliarsky štýl.

Novú mapu bežkárskych tratí je možné bezplatne získať v miestnom infocentre alebo si stiahnuť z webovej stránky www.parksnow.sk, sekcia "mapy".

Celodenná lyžovačka s PARK SNOW Card v hlavnej sezóne pre dospelú osobu už od 17,50 €!

PARK SNOW Card - Vezmite si svoju dovolenku do vlastných rúk!

Čo je PARK SNOW Card?

Produkt PARK SNOW Card je v našom stredisku známy už z predchádzajúcich sezón. Hostia ho poznajú prostredníctvom bezplatnej zľavovej karty, ktorú obdržali v partnerskom ubytovacom zariadení, pokiaľ sa ubytovali aspoň na 2 noci. Vzhľadom na zvyšovanie atraktivity ponúkaných služieb, resp. zliav, ktoré môže hosť využívať prostredníctvom tejto karty bude v tejto sezóne vydanie karty spoplatnené sumou 2,20 EUR. Ostatné podmienky zostávajú nezmenené a hostia môžu kartu využívať ako doposiaľ. Dôležitou zmenou je re-dizajn vizuálu pobytovej karty, ktorý je vyslovene zimný. Bonusom spolu s kartou je klasická poštová pohľadnica, ktorú môže hosť zaslať alebo si ponechať ako suvenír.

Najatraktívnejšie zľavy, ktoré hosť získava s kartou:
- zľavy na 3-dňový a 6-dňový skipas v stredisku PARK SNOW Donovaly
- zľavy v požičovniach lyžiarskeho & snowboardového výstroja, lyžiarskych a snowb. školách, aquaparkoch
- ďalšie zľavy a ostatné výhody bližšie opísané na webovej stránke www.parksnow.sk

PARK SNOW Card je kľúčom k získaniu plnohodnotného zážitku z dovolenky strávenej na Donovaloch, ale aj u mnohých našich partnerov po celom Slovensku.

Ako získať kartu hosťa - PARK SNOW Card?

Pobytovú kartu hosťa so všetkými jej výhodami získate na základe objednávky u svojho ubytovateľa pred príchodom do strediska. Samotnú kartu si prevezmete buď na recepcii zariadenia alebo v infocentre. Cena pobytovej karty je 2,20 EUR (vrátane DPH). Podmienkou jej získania je, že sa ubytujete minimálne na 2 noci v partnerskom zariadení. Samozrejme, každý hosť (nad 6 rokov) dostane svoju vlastnú kartu, takže jej výhody si môže užívať naozaj každý! Ďalej získate kartu automaticky zdarma pri zakúpení sezónneho lístka do lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly a treťou možnosťou je, že si ju zakúpite priamo v stredisku, v miestnom infocentre za cenu 3,90 EUR (vrátane DPH).

Ako funguje karta hosťa - PARK SNOW Card?

Jednoducho - hosť kartu nosí stále so sebou a u našich partnerov - akceptačných miestach sa ňou preukáže a využíva jej výhody pri čerpaní skvelých zliav! Každý partner akceptujúci PARK SNOW Card má svoju prevádzku označenú nálepkou. Zoznam akceptačných miest bude priebežne aktualizovaný a bude dostupný na www.parksnow.sk.

Najlepší snowpark na Donovaloch – Riders Park Záhradište

V stredisku PARK SNOW Donovaly prevádzkujeme najlepší* snowpark na Slovensku (*podľa výsledkov ankety na portáloch www.boardlife.skwww.freeskier.sk ). Našim cieľom a celej našej „crew“ je park čo najskôr na začiatku sezóny otvoriť a dennou údržbou ho udržiavať v najlepšom stave. V posledných dvoch sezónach bol RIDERS PARK Donovaly vždy prvým otvoreným slovenským parkom. V parku sa nachádzajú zvyčajne 3 skoky a 12 prekážok, ktoré sa počas sezóny obmieňajú, aby bolo jazdenie v ňom stále výzvou. Každú sezónu pribúdajú do parku nové prekážky, v minulej sezóne aj CHILLOUT ZÓNA s hudbou.

Aj v tejto lyžiarskej sezóne 2014/2015 bude Riders Park Záhradište strediskom prípravy slovenskej reprezentácie v snowboardingu a akrobatickom lyžovaní.

Všetky informácie o našom snowparku nájdeš na webovej stránke www.riderspark.sk.

Informačné systémy

Aj v tejto zimnej sezóne prichádzame s novinkami v našom informačnom systéme Deskline, ktorý využívame nielen ako ponuku ubytovacích možností, služieb a turistických možností na našej domovskej internetovej stránke, ale predovšetkým ako rezervačný systém ubytovania.

Po rozsiahlom update systému rakúskym dodávateľom sa návštevník našej stránky môže stretnúť s novým dizajnom stránky, ktorý je výsledkom prieskumu, analýzy a porovnávania všetkých svetových rezervačných systémov a požiadaviek hostí. To znamená, že deskline je prienikom toho najlepšieho, najžiadanejšieho, najprehľadnejšieho, skrátka spojenie jednoduchosti a plnohodnotnej funkčnosti.

Novinkou je teda prehľadnejšia forma filtrovania kategórii ubytovania a iných kritérií ubytovania, zvýraznenie najvýhodnejšej ceny, vyšší počet fotografií s lepšou kvalitou, jednoduchšie vyhľadávanie balíkov služieb a špeciálnych ponúk, čo určite pomôže hosťovi lepšie sa zorientovať v rôznorodosti ponuky aká na Donovaloch je. Dôležitá je aj technická štruktúra stránky, ktorá je naprogramovaná tak, aby bola optimálna aj pre menšie monitory, tablety, či mobilné telefóny.

Naďalej ostávame pri využívaní hodnotenia ubytovacích hostí priamo hosťami prostredníctvom systému Deskline, ktoré sa osvedčilo v predchádzajúcej sezóne a motivovalo niektorých prevádzkovateľov zariadení k zlepšeniu ponúkaných služieb.

Pozitívne ďalej hodnotíme aj to, že do ponuky ubytovania pribudli aj nové ubytovacie zariadenia nielen z Donovál, ale aj z blízkeho okolia.

Lyžovačka na Slovensku sa naozaj oplatí!

NAJVÄČŠIE SLOVENSKÉ STREDISKÁ MAJÚ SPOLOČNÉ SKIPASY ZA VÝHODNÚ CENU.

Užite si s jedným skvelým skipasom najviac kilometrov zjazdoviek aj freeride zóny po oboch stranách Chopku v najväčšom lyžiarskom stredisku v Jasnej Nízke Tatry, extra zábavu na lyžiach na Donovaloch, dokonalú rodinnú pohodu vo Veľkej Rači, ideálnu lyžovačku na úpätí Veľkej Fatry na svahoch Malina Brda alebo dajte prednosť našim veľhorám a zasnívajte sa na Štrbskom Plese, či vyskúšajte zlyžovať najdlhšiu 6 km zjazdovku v Tatranskej Lomnici. K lyžovačke máte na viac aj dokonalý relax a zábavu v termálnom Aquaparku TATRALANDIA!

Neváhajte a zakúpte si tento skipas v predpredaji za skvelé ceny a zabezpečte si parádnu lyžovačku v 6 slovenských TOP lyžiarskych strediskách! Novinkou tohtoročnej zimnej sezóny je platnosť skipasu aj v najväčšom českom lyžiarskom areáli Špindlerův Mlýn.

Čo je SLOVAKIA SUPER SKIPAS?

To sú 2 typy skipasov:
SLOVAKIA SUPER SKIPAS 10-dňový *
SLOVAKIA SUPER SKIPAS celosezónny

* - 10 dní je možné vyčerpať v priebehu celej sezóny, majiteľ skipasu ho nemusí vyčerpať napr. 10 po sebe nasledujúcich dní

Ako si kúpiť SLOVAKIA SUPER SKIPAS?

Každý, kto má záujem využiť túto skvelú ponuku, môže si SLOVAKIA SUPER SKIPAS zaobstarať týmito spôsobmi:

- od 1.11.2014 prostredníctvom online predaja na webových stránkach http://www.gopass.sk
- od novembra priamo na predajných miestach v strediskách JASNÁ Nízke Tatry, VYSOKÉ TATRY - Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso, PARK SNOW Donovaly, Snowparadise Veľká Rača a Ružomberok – Malinô Brdo

Cenník SLOVAKIA SUPER SKIPASOV:

AQUAPARK TATRALANDIA - skipas umožňuje vstup do aquaparku v zimnej sezóne, počas platnosti skipasu. Platí na produkt AQUA PACKET - celodenný vstup (otváracia doba 10:00 - 22:00/21:00). Skipas je možné v 1 deň použiť len 1x - buď v strediskách na lyžovanie alebo v aquaparku.

Bližšie informácie na www.superskipas.sk

8-hodinový výberový lístok (8-hodín zo sezóny)

8-hodinový výberový lístok je lístok vhodný pre všetkých, ktorí si chcú užiť slobodu a nechcú sa viazať kúpou časových lístkov a pri častejších návštevách nášho strediska nelyžujú celý deň. Prvým prechodom cez turniket sa odpočíta z lístka 1 hodina, počas ktorej môže majiteľ lístka uskutočniť neobmedzený počet jázd. Ak po uplynutí tejto hodiny už žiadny ďalší prechod cez turniket neuskutoční, na lístku zostáva 7 hodín, ktoré môže opäť ľubovoľne využiť v ktorúkoľvek dobu počas prevádzky dopravných zariadení v našom stredisku na dennom alebo večernom lyžovaní. Ďalšiu hodinu majiteľovi lístka odpočíta až prechodom cez turniket po uplynutí 60 minút od prvého prechodu cez turniket.

Príklad. Prichádzam do strediska, 8:25 si v pokladni kúpim 8-hodinový výberový lístok. Prvýkrát prechádzam cez turniket o 8:31. V tomto momente mi z lístka odpočíta celú jednu hodinu do 9,31. Ďalšie jazdy uskutočním napr. 8:44, 9:05, 9:18, 9:29. Potom sa rozhodnem, že si urobím prestávku a idem do Husky baru. Na lístku mám stále k dispozícii ešte celých 7 hodín.

Opäť lyžujem od 11:40 (bude mi odpočítaná druhá hodina do 12:40), urobím však len jednu jazdu a stretnem známeho, ktorý ma zavolá na obed. Po obede sa už na svah nevrátim, zostáva mi lístok so 6 hodinami, ktoré môžem využiť podobným spôsobom ktorýkoľvek iný deň, príp. ešte v rovnaký deň na večerné lyžovanie.

8-hodinový výberový lístok je prenosný, nie je vystavený na meno a fotografiu majiteľa a 8 hodín z neho je možné čerpať ktorýkoľvek deň na dennom alebo večernom lyžovaní v priebehu celej lyžiarskej sezóny 2014/2015.

Ďalšie atrakcie v stredisku PARK SNOW Donovaly

- bezplatná umelá ľadová plocha,
- Riders park - snowpark,
- detský PATTY SKI Funpark s animačným programom pre deti,
- 18,4 km bežeckých trás,
- snowparagliding, psie a konské záprahy,
- tobogánová bobová dráha (v prevádzke len počas letnej sezóny)

Kontakty

Správa strediska
PARK SNOW Donovaly
Telefón: +421-48-4199-881
E-mail: info@parksnow.sk
www.parksnow.sk

Infocentrum Donovaly
Rezervácie ubytovania:
+421-48-4199-900
info@infodonovaly.sk