retro bar brezno
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja taxi podbrezova preprava.info tepovanie brezno

Správy

Pondelok, 11. novembra 2013 • 16:08.45 • šport

2413x

Vianočný futbalový turnaj v Aréne Brezno - upresnenie

Mestský športový klub Brezno si Vám dovoľuje oznámiť, že Vianočný futbalový halový turnaj, ktorý sa bude konať dňa 22.12.2013 na zimnom štadióne v Aréne Brezno bude mať 12 mužstiev. Turnaj sa začne úvodným zápasom o 8:20 hod. Účastnícky poplatok za turnaj je 5€/osoba, ktorý treba uhradiť za mužstvo do 10.12.2013 na MŠK Brezno. Pokiaľ niektorí z tímov neuhradí štartovné včas, bude z turnaja vyradené a následne nahradené iným tímom čakajúcim v poradí. V cene poplatku je zahrnuté občerstvenie (obed + pitný režim).

Systém turnaja: tímy budú rozdelené do 3 skupín po 4 mužstvá. Prvé 2 tímy zo skupiny a dve najlepšie mužstvá z tretieho miesta postupujú do vyraďovacej časti turnaja. Postupový kľúč sa bude nachádzať pri rozpise zápasov. Trvanie zápasu je 1x17 minút a prestávka medzi zápasmi bude 5 min. Počet hráčov 5+1 (hokejové striedanie). Rozpis zápasov bude upresnený 13.12.2013 vedúcim mužstiev.

Mužstvá: Do turnaja sa prihlásilo, ako prvých týchto 12 mužstiev: Tisovec, Sršne, Brezno team, Balog, Ivan Očenáš team, Šumiac, Simáček, Riders, Braväcovo, Kokosy na snehu, Mazorník, Zvezda Cepaj.

Ďalšie tímy, ktoré sa do turnaja prihlásili a čakajú, ak sa niekto odhlási, resp. včas nezaplatí štartovné: The Reds, Lukáš Goceliak team, 2mino2 team, Matrix, Štefan Auxt team.

Info k Vianočnému futbalovému turnaju:

Mestský športový klub Brezno oznamuje všetkým mužstvám, že žrebovanie do skupín na Vianočný halový futbalový turnaj sa uskutoční dňa 18.12.2013 o 14,30 hod. v klubovni MŠK Brezno. Počas žrebovania rozhodcovia vysvetlia základné pravidlá, čo všetko sa bude pískať, postupový kľúč a taktiež budú zodpovedané všetky otázky vedúcich tímov.

Autor: Miroslav Baran, Mestský športový klub Brezno