Utorok, 04. marca 2014 • 16:24.01 • šport

URPINER CUP 2014 - halový futbalový turnaj

08. marec 2014, 08.20, Aréna Brezno

Mestský športový klub pozýva všetkých priaznivcov futbalu na
URPINER CUP 2014 - halový futbalový turnaj v Aréne Brezno.

MŠK Brezno si Vám dovoľuje oznámiť, že futbalový halový turnaj, ktorý sa bude konať dňa 8.3.2014 na zimnom štadióne v Aréne Brezno bude mať 8 mužstiev. Turnaj sa začne úvodným zápasom o 8:20 hod. Účastnícky poplatok za turnaj je 5€/osoba, ktorý treba uhradiť za mužstvo do 6.3.2014 na MŠK Brezno. V cene poplatku je zahrnuté občerstvenie (obed + kofola).

Systém turnaja: tímy budú rozdelené do 2 skupín po 4 mužstvá. Do štvrťfinále postupujú všetky družstvá, ktoré sa stretnú na kríž, to zn. 1A-4B, 2A-3B, 3A-2B, 4A-1B. Trvanie zápasu je 2x8 minút a prestávka medzi zápasmi bude 5 min. Počet hráčov 5+1 (hokejové striedanie). Žltá karta znamená 2 min. pre faulujúceho hráča. V prípade že oslabené mužstvo dostane gól, hráč sa môže vrátiť. Červená karta znamená 2 min pre faulovaného hráča, s tým že ďalší zápas nemôže hrať hráč, ktorý dostal červenú kartu. Rozpis zápasov sa nachádza v prílohe.

Mužstvá: Do turnaja sa prihlásilo 8 mužstiev: Sršne, Hronec, Valaská, Donor, Polhora, Polomka, Partizan Balog, Expresso Hala.

Sk. APolomka, Expresso, Valaská, Balog

Sk. BDonor, Polhora, Sršne, Hronec

Postup: O postupe rozhoduje: 1.body, 2.gólový rozdiel, 3.väčší počet strelených gólov, 4.penaltový rozstrel

Bodovanie: víťazstvo - 3 body, remíza - 1 bod, prehra - 0 bodov

Play off: víťaz postupuje ďalej, v prípade remízy v normálnom hracom čase sa nepredlžuje, ale nasleduje rozstrel po 3 pokutové kopy, prípadne ďalej do rozhodnutia, striedavo na každej strane

Striedanie: ľubovoľné ako v hokeji

Auty/Rohy: sa kopú zo zeme, musia sa rozohrať do 4 sek.,

Strop: v prípade, že lopta zasiahne strop haly, súper rozohráva nepriamy kop zo stredu ihriska

Čakacia doba: 5 minút, pozor hlavne pri prvých zápasoch

Súpiska: musí byť odovzdaná do 6.3.2014. Počas turnaja už nie je možné súpisku meniť, inak by mohlo dôjsť ku kontumácii.

Iné: Počas turnaja bude pre všetky tímy zabezpečené občerstvenie. Každý tím dostane lístky na obed a nápoj (KOFOLA) podľa počtu zaplatených (štartovné). Obed sa bude podávať od 12.00 do 14,30 hod. na 1. Poschodí na zimáku (bufet), kde si môžete zobrať aj nápoj.

Odkaz organizátorov: Prosíme všetkých kapitánov, aby v záujme svojho tímu oboznámili všetkých hráčov nielen s pravidlami turnaja, ale i s ostatnými pokynmi, ktoré sú uvedené v pravidlách turnaja.