retro bar brezno
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja taxi podbrezova preprava.info tepovanie brezno

Správy

Pondelok, 07. apríla 2014 • 18:20.59 • šport

2227x

HBHL 2014 - rozpis zápasov

1. Kolo – 19.4.2014 (sobota)
10.00 hod. - RIDERS – AXES (P. Turňa, A. Bouhaddane)
11.15 hod. - DAMIX – VICTORS (P. Turňa, J. Veľký)
12.30 hod. - HK BREZNO – TELGÁRT ( A. Bouhaddane, .............)

2. Kolo – 3.5.2014 (sobota)
09.00 hod. - AXES – TELGÁRT (rozhodca: P. Turňa, D. Struhár)
10.10 hod. - DAMIX – SHADOWS (rozhodca: P. Turňa, P. Chabada)
11.20 hod. - HK BREZNO – RIDERS (rozhodca: A. Bouhaddane, D. Struhár)
12.30 hod. - VICTORS – ROLTA (rozhodca: D. Struhár, J. Veľký)
13.45 hod. - SHADOWS - RIDERS (rozhodca: A. Bouhadanne, J. Kučerák)

3. Kolo – 10.5.2014 (sobota)
09.00 hod. - ROLTA – TELGÁRT (rozhodca: A. Bouhaddane,P. Chabada)
10.10 hod. - VICTORS – AXES (rozhodca: J. Kučerák, J. Veľký)
11.20 hod. - DAMIX – RIDERS (rozhodca: A. Bouhaddane, P. Chabada)

4. Kolo – 17.5.2014 (sobota)
09.00 hod. - ROLTA – RIDERS (rozhodca: A. Bouhaddane, (P. Chabada), D. Struhár)
10.10 hod. - DAMIX – TELGART (A. Bouhaddane, (P. Chabada), D. Struhár)
11.20 hod. - VICTORS – RIDERS (D. Struhár (P. Turňa), J. Kučerák)

5. Kolo – 24.5.2014 (sobota)
08.45 hod. - ROLTA – AXES (rozhodca: D. Struhár, P. Turňa)
09.55 hod. - SHADOWS – HK Brezno (rozhodca: J. Kučerák, P. Chabada)
11.05 hod. - VICTORS – TELGÁRT (rozhodca: J. Kučerák, D. Struhár)
12.15 hod. - DAMIX – HK BREZNO (rozhodca: D. Struhár, A. Bouhaddane)
13.30 hod. - AXES – SHADOWS (rozhodca: P. Turňa, A. Bouhaddane)

6. Kolo – 7.6.2014 (sobota)
09.00 hod. - TELGÁRT - SHADOWS (J. Kučerák, P. Turňa)
10.10 hod. - ROLTA – HK BREZNO (D. Struhár, M. Lunter)
11.20 hod. - DAMIX – AXES (J. Kučerák, P. Turňa)
12.30 hod. - SHADOWS – ROLTA (P. Turňa, .................)

7. Kolo – 14.6.2014 (sobota)
09.00 hod. - ROLTA - DAMIX (P. Turňa, A. Bouhaddane (P. Chabada))
10.10 hod. - VICTORS – HK BREZNO (J. Kučerák, J. Veľký)
11.20 hod. - RIDERS – TELGÁRT (D. Struhár, A. Bouhaddane (P. Chabada))
12.30 hod. - VICTORS – SHADOWS (J. Veľký, P. Turňa)
13.45 hod. - HK Brezno – AXES (A. Bouhaddane (P. Chabada), D. Struhár)

 

21.6.2014 – 1. zápasy

09.00 hod. - umiestnenie – (5. Mužstvo – 8. Mužstvu)

10.10 hod. - umiestnenie – (6. Mužstvo – 7. Mužstvo)

11.20 hod. - Semifinále (1. Mužstvo – 4. Mužstvo)

12.30 hod. - Semifinále (2. Mužstvo – 3. Mužstvo)

 

22.6.2014 – 2. zápasy

09.00 hod. - umiestnenie – (5. Mužstvo – 8. Mužstvu)

10.10 hod. - umiestnenie – (6. Mužstvo – 7. Mužstvo)

11.20 hod. - Semifinále (1. Mužstvo – 4. Mužstvo)

12.30 hod. - Semifinále (2. Mužstvo – 3. Mužstvo)

 

Zápasy o 5. až 8. miesto sa hrajú na 2 zápasy, s tým, že ak je stav na zápasy 1:1, nasledujú nájazdy.

Semifinálové zápasy sa hrajú na 2 víťazné zápasy, ak je stav po dvoch zápasoch 1:1, 28.6. sa hrá 3. Zápas!!!

 

5.7.2014 (sobota) a 6.7.2013 (nedeľa)

09.00 hod. - umiestnenie – (Prehra A – Prehra B) - zápas o konečné 7. miesto

10.10 hod. - umiestnenie – (Víťaz A – Víťaz B) - zápas o konečné 5. miesto

11.20 hod. - zápas o 3. miesto 

12.30 hod. - finále 

(Zápas o 3. miesto a finále) sa hrá na 2 víťazné zápasy, ak je stav po dvoch zápasoch 1:1, hrá sa 3. zápas.

Prípadný 3. zápas sa hrá 12.7.2014 (sobota)

Rozhodcovia v play off sa doplnia podľa umiestnenia tímov v tabuľke.

Zdroj: Metský športový klub Brezno