Správy

Streda, 10. februára 2016 • 08:54.10 • šport

1546x

Výsledky 1. kola Večernej florbalovej ligy

Včera 9. februára 2016 prvými zápasmi odštartovala Večerná florbalová liga v Brezne. V prvom zápase sa stretli mužstvá Škriekajúce opice a MY a v druhom zápase Fanatickí frolbalisti opäť s mužstvom MY.

Viac o  Večernej florbalovej lige

Škriekajúce opice - MY (7:5)

Zápas sa rozbehol lepšie pre tím MY, potom ako Pampúrik otvoril skóre. (0:1). Onedlho však vyrovnával Bella. (1:1). V zápase prichádzali šance na oboch stranách. Adamčák si dobre zbehol pred bránku a upravil na 1:2. Zakrátko však po chybe obrany tímu Škriekajúce opice vyrovnával opäť Pampúrik. (2:2). Neskôr hostia zakrátko odskočili na rozdiel štyroch gólov. (Stančík, Mesároš, Stančík, Štulrajter). Stav 6:2. Škriekajúce opice kontrolovali hru a tím MY do ničoho nepúšťali. V poslednej päťminútovke tretej tretiny sa podarilo hráčovi tímu MY - Jackuliakovi vsietiť za pomerne krátky čas tri góly za sebou, čím dosiahol prvý hattrick ligy. Stav 6:5 pre škriekajúce opice. MY to nakoplo a všetky sily vrhli dopredu. Avšak obrana si nepokryla zbiehajúceho Mesároša, ktorý vsietil svoj druhý gól v zápase a upravil tak na konečných 7:5.

Góly:

MY - Pampúrik (2), Jackuliak (3)
Škriekajúce opice - Bella, Adamčák, Stančík (2), Štulrajter, Mesároš (2).

Fanatickí frolbalisti - MY (11:2)

Druhý zápas sa začal opatrne. Nerozhodný stav vydržal až do 7 minúty prvej tretiny. Vtedy Pôbiš upravil na 1:0. Za krátky čas po dvoch góloch Kučeráka a jednom góle Miriloviča bolo 4:0. V druhej tretine korigoval za tím MY Martiník strelou spoza polky ihriska. 4:1. Po tomto góle sa však spustil uragán kedy Fanatickí frolbalisti súperovi nasúkali 6 gólov za sebou a jasne dominovali na ihrisku. Stav 10:1. V tretej tretine upravil z pohľadu domácich na 2:10 Rochovský. Neskôr ešte Kučerák zvýšil na konečných 11:2 pre Fanatických frolbalistov.