Utorok, 19. septembra 2017 • 07:14.36 • šport

11. - 17. september 2017

2. HOKEJOVÁ LIGA

SOBOTA  16.09. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HC REBELLION GELNICA 4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
Góly BR:  11 LAUBERT Lukáš (87 SRNKA Stanislav, 22 KOŠTIAL Martin), 22 KOŠTIAL Martin (29 PINKA Lukáš, 90 ŠTUBŇA Tomáš), 15 GUTTMANN Tomáš (22 KOŠTIAL Martin, 87 SRNKA Stanislav), 56 VAIS Matej (19 ŠMÁLIK Michael)

Po dlhej letnej pauze dnes naši Rytieri naskočili do kolotoča majstrovských zápolení v 2. HL. Na domácej pôde sme v prvom kole privítali "Gelnických Rebellov". Úvodná tretina bola v podaní našich chalanov veľmi ľahkovážna. Mať v prvých dvanástich minútach piatich vylúčených je na mužstvo, ktoré pomýšľa o trojbodovom zisku veľmi nezodpovedné. Toto disciplinárne hazardovanie sa nám aj vypomstilo. Po akcii Laškody, Habdavný, nám Lapšanský ukázal, že ak sa naša hra nezlepší, budeme za to tvrdo pykať. V dvanástej minúte sme tak prehrávali 0:1. Po tvrdých slovách trénera v šatni,  sa v ďalšej fáze stretnutia náš obraz hry rapídne zmenil. Aj keď sa Huszárikovi podarilo prekonať nášho Cpina druhykrát, na tento gól sme dokázali veľmi rýchlo odpovedať. Po akcii Koštiaľ, Srnka, Laubert, sme do tretej tretiny odchádzali iba s jednogólovým mankom. Tretia tretina bola v počte vylúčených čistou kópiou tej prvej, akurát na strane hostí. Po góloch Koštiaľa a Gutmana sme sa dostali do vedenia. Keď sa v 59 minúte po faule vydal na trestnú lavicu domáci Znak, hostia si zobrali time-out,  po ktorom už nastúpili do hry bez brankára. Táto snaha o vyrovnanie však netrvala dlho, pretože hneď po vhodenom buly v našom obrannom pásme, vsietil do prázdnej bránky štvrtý gól Vais a rozhodol tak o prvých troch bodoch v novej sezóne.

LIGA KADETI

NEDEĽA  17.09. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - MHC 46 BARDEJOV 12:0 (5:0, 3:0, 4:0)
Góly BR: BÁLINT Marek (ZUBÁK Adrián), ZUBÁK Adrián (BÁLINT Marek, LUKAČOVIČ Hugo), LUKAČOVIČ Hugo (BÁLINT Marek), MALECKÝ Martin (TURŇA Oliver, ROSÍK Jakub), BÁLINT Marek (GÉRER Jakub, LUKAČOVIČ Hugo),ZUBÁK Adrián (BÁLINT Marek, ŠIMKO Šimon), BÁLINT Marek (LUKAČOVIČ Hugo), ZUBÁK Adrián (PETRISKO Oliver),GÉRER Jakub (ZUBÁK Adrián), GÉRER Jakub (BÁLINT Marek),  TURŇA Oliver (MELICHER Patrik), BÁLINT Marek (ZUBÁK Adrián)