retro bar brezno
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja taxi podbrezova preprava.info tepovanie brezno

Správy

Pondelok, 02. októbra 2017 • 10:30.51 • šport

919x

Hokejový klub Brezno - reporty - 39. týždeň

25. september - 01. október 2017

2. HOKEJOVÁ LIGA

SOBOTA  30.09. 2017 - Zimný štadión R. Sobota
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA - HK BREZNO 5:4 (2:1, 3:2, 0:1)
Góly BR: 90 ŠTUBŇA Tomáš (27 VOJTAS Andrej, 87 SRNKA Stanislav), 10 LUNTER Marián (29 BETKA Miloš, 20 TOMAŠKA Ján, 15 GUTTMANN Tomáš, 19 ŠMÁLIK Michael (11 LAUBERT Lukáš, 20 TOMAŠKA Ján)

Do Rimavskej Soboty sme odchádzali s jednoznačným cieľom získať všetky tri body. Do 28 všetko nasvedčovalo tomu, že by sme si svoj cieľ mohli splniť. Prvá tretina bola herne vyrovnaná no domáci mali o päť striel viac. Druhá tretina bola jednoznačne v réžii Rytierov a Soboťania sa poriadne trápili, paradoxne práve v nej sme inkasovali góly, ktoré ako sa neskôr ukázalo, boli rozhodujúce. Už v druhom stretnutí  nás brankár nepodržal a v rozmedzí troch minút dostal tri góly, ktoré by veru za svoj chrbát pustil nemal.  My sme hrali hokej a Sobota dávala góly. Aj keď sa nám v ďalšom priebehu hry podarilo domácich stiahnúť na rozdiel jediného gólu, na vyrovnanie sme už nemali nárok. Snaha bola veľká a možno by sa ešte zo zápasom dalo niečo urobiť, no hrať od 55 minúty až do do konca v oslabení....ktovie ako to tí traja páni ozaj mysleli... Prehrali sme dve stretnutia, ktoré sme mali podľa predvedenej hry vyhrať. Vieme prečo je to tak a ak chceme byť úspešní musíme s tým niečo urobiť. Výhovorky a obviňovačky tu však však miesto nemajú. Strata ďalších bodov nás mrzí. Súťaž však len začína a my si ideme tvrdou prácou ďalej za našim cieľom.

1. LIGA DORAST

NEDEĽA  01.10. 2017 - Zimný štadión Topoľčany
HC TOPOĽČANY - HK BREZNO 7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
Góly BR: BELKO Matej  

SOBOTA  30.09. 2017 - Zimný štadión Topoľčany
HC TOPOĽČANY - HK BREZNO 6:4 (4:2, 1:0, 1:2)
Góly BR: KOVÁČIK Milan, BELKO Matej (ZUBÁK Adrián), BELKO Matej, KOVÁČIK Milan (KOCHLICA Filip, MATZENAUER Alex)

LIGA KADETI

NEDEĽA  01.10. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - P.H.K PREŠOV 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Góly BR: BÁLINT Marek (8)KIRDAJ Kristián (2) , ZUBÁK Adrián 

8. ŠHT - 1. LIGA STARŠÍ ŽIACI

SOBOTA  30.09. 2017 - Zimný štadión Považská Bystrica
HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 4:9 (1:3, 1:3, 2:3)
Góly BR: TURŇA Oliver (LUKAČOVIČ Hugo, KLAJBAN Peter), KOTRÍK Roman (GOGA Jakub, BELAŇ Matúš), MALECKÝ Martin (ŠARINA Tomáš), KLAJBAN Peter (NOVYSEDLÁK Samuel, LUKAČOVIČ Hugo), LUKAČOVIČ Hugo (TURŇA Oliver, KLAJBAN Peter), GOGA Jakub, LUKAČOVIČ Hugo (ĎÖRDÍK Jakub), TURŇA Oliver (LUKAČOVIČ Hugo), TURŇA Oliver (LUKAČOVIČ Hugo, KLAJBAN Peter)

Po dvoch ťažkých prehrách doma sme túžili v Považskej hrať dobrý hokej s úspešným koncom pre nás. Všetci hráči pristúpili k svojim úlohám na ľade zodpovedne a výsledok sa dostavil. Jakub ĎORĎÍK - "Úvod bol z našej strany veľmi ľahkovážny, prvá tretina skončila 1:3. V druhej tretine sme začali šlapať od prvého buly a dokázali sme skórovať. V tretej tretine sme už boli kus unavení, ale dokázali sme to zvládnuť a vyhrali sme." Martin MALECKÝ - "Prvú tretinu sme začali v nízkom tempe. Ku koncu tretiny sa to zlepšilo a z našej aktivity sme dali gól. V druhej trenine sme mali veľmi dobré tempo. Dali sme veľa gólov, aj z jeden  presilovky, ktorý som dal ja. Tretiu tretinu nam chýbali sily a nevedeli sme sa až tak dobre presadiť. Mne sa hralo veľmi dobre, dal som gól, pobil som sa, ale ku koncu mi dochádzali sily."

7. ŠHT - 1. LIGA STARŠÍ ŽIACI

SOBOTA  30.09. 2017 - Zimný štadión Považská Bystrica
HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 4:4 (1:0, 0:3, 3:1)
Góly BR: MURÍN Sebastián ( KOVÁČIK Filip), ŠVEC Dominik ( MURÍN Sebastián), ŠVEC Dominik (KOVÁČIK Filip), ŠVEC Dominik (BROZMAN Dušan)

Vyrovnané družstvá hrali veľmi dobrý hokej. Veľmi ma teší, že sme hrali disciplinovane a snažili sme sa zo všetkých síl. Na výkon svojho tímu som hrdý a verím, že sa dočkáme čoskoro aj víťazstva. Sebastián MURÍN - "V prvej tretine sme prehrávali 1:0. Strely boli vyrovnané 6:6. V šatni sme si povedali, že to ideme otočiť. A to sa aj stalo, v druhej tretine sme dali 3 góly a zápas sme otočili. Do tretej tretiny sme išli s tým že ideme stav udržať a vydržíme to. Bohužial nám to nevyšlo a zápas skončil 4:4. Boli sme sklamaní, pretože sme už boli v tom, že zápas je na našej strane. V zápase som dal gól a jednu asistenciu. Zápas bol náročný a určite by som si chcel proti takému súperovi ešte zahrať." Filip KOVÁČIK - "Prvá tretina sa nám veľmi nedarila, pretože nám Považská Bystrica hneď na začiatku strelila gól a so stavom 1:0 sa nám hralo veľmi ťažko. Cez druhú tretinu sme sa premohli a dali sme až 3 góly. Bolo 3:1 pre nás. Boli sme veľmi šťastný, pretože Považská je kvalitný súper. Cez tretiu tretinu sme dali ešte jeden gól. Naša 2. a 3. päťka to bohužiaľ neubránila a dostali 3 góly a stav bol 4:4. Považská Bystrica ich prekvapila svojou agresivitou a silou v osobných súbojoch. Zápas sa skončil remízou. Boli sme veľmi smutní, pretože výhru sme mali takmer na dosah."

6. ŠHT - 1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

SOBOTA  30.09. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA 7:5 (2:1, 2:2, 3:2)
Góly BR: MEDVEĎ Marek (TÓTH Patrik), MEDVEĎ Marek (TÓTH Patrik), PILIAR Samuel (KVIETOK Jakub, BÁLINT Alex), ZNAMENÁK Filip, BÁLINT Alex (KVIETOK Jakub), ZNAMENÁK Filip (BÁLINT Alex), KVIETOK Jakub (PILIAR Samuel)

5. ŠHT - 1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

SOBOTA  30.09. 2017 - Aréna Brezno
HK BREZNO - HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA 11:7 (3:2, 6:0, 2:5)
Góly BR: KRAJČI Sebastián (BÍREŠ Benjamín), KRAJČI Sebastián (TÓTH Dávid), BERČÍK Ivan (BUDAI Adam), MICHALKO Mário (KOVÁČIK Aurel), KRAJČI Sebastián (TÓTH Dávid), PAUČÍK Milan (PANČÍK Martin), KRAJČI Sebastián (JANOŠTIAK Tobias), BUDAI Adam (PAUČÍK Milan), KRAJČI Sebastián (PERICHTA Matúš), KOVÁČIK Aurel, BERČÍK Ivan

Hokejový klub Brezno - www stránka
Hokejový klub Brezno - Facebook stránka

Hokejový klub Brezno - reporty - 38. týždeň
Hokejový klub Brezno - reporty - 37. týždeň
Hokejový klub Brezno - reporty - 36. týždeň

Hokejový klub Brezno - reporty - 35. týždeň