retro bar brezno
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia chopok-chata seven taxi brezno pizzeria u juraja preprava.info tepovanie brezno

Správy

Pondelok, 23. decembra 2019 • 08:40.37 • šport

385x

Hokejový klub Brezno - reporty - 51. týždeň

16. - 22. december 2019

2. hokejová liga

SOBOTA  21.12. 2019 - Zimný štadión Partizánske 14. Kolo
HK ISKRA PARTIZÁNSKE - HK BREZNO 5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
Góly BR: ZEMANČÍK Matúš (ŠEBEST Peter Daniel, RYBÁR Filip)

Do Partizánskeho sme cestovali viacerí nedoliečení a v menej početnej zostave, ale odhodlaní potvrdiť domácu výhru. Od začiatku sme však ťahali za kratší koniec. K lepšiemu výsledku nám chýbalo šťastie a v závere aj sily. Štyri krát zvoniaca konštrukcia súperovej brány za stavu 2:1 a 3:1, nám dávala nádej na skorý zvrat v zápase. S pribúdajúcim časom nám aj kvôli vylúčeniam aj kvôli počtu hráčov na striedačke ubúdali sily a boli sme čoraz menej nebezpeční. Ustáli sme síce veľmi dobre štvorminútovú oslabovku, no nepodarilo sa nám premeniť niekoľko veľmi dobrých šancí. Neostáva nám nič iné len tvrdšie zapracovať v tréningovom procese, doliečiť maródku v celom kolektíve a v ďalších zápasoch potvrdiť naše ambície zahrať si play off. 

K-Classic 1. liga dorastu

NEDEĽA  22.12. 2019 - Steel Aréna Košice  24. Kolo
HC PREŠOV PENGUINS - HK DOUBLE RED Brezno 11:4 (3:1, 5:2, 3:1)
Góly BR: BOSMAN Andreas (RENDEK Šimon, ŠVEC Dominik), NOVYSEDLÁK Samuel (GÉRER Jakub), ŠVEC Dominik (DEBNÁR Michal), TURŇA Oliver (DEBNÁR Michal)

Do posledného súťažného zápasu tohto roku nastupovali naši Rytieri v oklieštenej zostave a aj s vedomím, že od januára ich už naisto čaká play off o Extraligu. Zápas mal viano ný náboj a obe mužstvá vôbec nepredviedli to najlepšie o vedia. V tomto súboji sa viac darilo domácim, ktorí uštedrili našim chlapcom zahanbujúcu prehru, ktorá však ale ni nerieši na postavení v tabuľke. Obidva mužstva sa ešte minimálne 4x stretnú v nadstavbovej skupine. A tam to už budú úplne iné zápasy. Po dnešnom víkende sa môžeme nesmierne tešiť, pretože náš tím po ťažkej základnej časti dosiahol nádherný úspech a to postup do TOP 6 skupiny, ktorá bude bojovať o priamy postup do Extraligy Dorastu. Od dnešného dňa tak začína tvrdá a poctivá príprava. Máme sen a urobíme preň maximum.

Liga starších žiakov 8. ročník

SOBOTA 21.12.2019 - Aréna Brezno 2. Kolo
HK BREZNO - HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA 5:9 (0:2, 3:3, 2:4)
Góly: BÁLINT Alex (BABINSKÝ Timotej), BÁLINT Alex (PILIAR Samuel), PILIAR Samuel (BÁLINT Alex), BÁLINT Alex, PILIAR Samuel (FÁK Matúš)

Liga starších žiakov 7. ročník

SOBOTA 21.12.2019 - Zimný štadión Pov. Bystrica 2. Kolo
HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 10:3 (3:1, 2:0, 5:2)
Góly: GÁPEĽ Jakub (KUVIK Filip), BERČÍK Ivan (ĎURIŠ Patrik, JANOŠTIAK Tobias), ĎURIŠ Patrik (BERČÍK Ivan)

Na posledný zápas v roku sme cestovali už o piatej ráno. Bola to pre nás v tejto sezóne nová skúsenosť, keď sa k "autobusovej" tretine pridal nepriaznivý priebeh, dostávali sme sa pod vnútorný tlak. Nedarili sa nám ani základné veci a všade sme boli o krok pozadu. V súbojoch sme boli nedorazí, z čoho pramenila pohoda domácich, ktorí boli častejšie na puku. Za stavu 4:1 sme mali niekoľko príležitostí ktoré nás mohli vrátiť do hry a vliať nám do žíl sebavedomie. Tentoraz sme ale márne čakali na pozitívnejšiu pasáž našej hry, ktorá by nám pomohla otočiť nepriaznivý vývoj zápasu. Ku koncu sme dostávali góly, z kategórie lacných. Tento zápas bol z našej strany nevydarený. Nový rok začneme po oddychu lepšie.

Liga mladších žiakov 6. ročník

SOBOTA 21.12.2019 - Aréna Brezno 2. Kolo
HK BREZNO - HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA 3:6 (2:3, 0:2, 1:1)

Liga mladších žiakov 5. ročník

Voľno

Hokejový klub Brezno - www stránka
Hokejový klub Brezno - Facebook stránka