retro bar brezno
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja preprava.info tepovanie brezno

Správy

Utorok, 12. apríla 2011 • 11:17.20 • krimi

2713x

Pri dopravnej nehode prišli o život dvaja vodiči

Polícia v Rimavskej Sobote vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v utorok (12.4.) ráno okolo 7.35 hodine, na ceste medzi obcami Pavlovce a Martinová v časti Bottovo v okrese Rimavská Sobota.

Podľa doposiaľ vykonaného vyšetrovania, k dopravnej nehode došlo pravdepodobne tak, že 45-ročný vodič nákladného motorového vozidla Mercedes Benz z návesom z okresu Košice, prešiel do protismeru.

Jazdil v smere od Pavloviec na Martinovú, po prejdení miernej pravotočivej zákruty, už na rovnom úseku cesty z doposiaľ nezistených príčin, prešiel cez stredovú deliacu čiaru v čase, keď v protismere prichádzalo osobné motorové vozidlo Škoda Favorit a došlo k čelnej zrážke. Nákladné motorové vozidlo po náraze vošlo do pravej priekopy v smere svojej jazdy, kde narazilo do stromu a následne sa aj s návesom prevrátilo. Vozidlo Škoda Favorit, ktoré viedol 18-ročný vodič z okresu Rimavská Sobota, po náraze odhodilo do priekopy v smere jazdy, kde sa prevrátilo na strechu. Následne sa vozidlo vznietilo a úplne zhorelo.

Obidvaja vodiči utrpeli zranenia, ktorým na mieste nehody podľahli. Škoda na vozidlách je odhadnutá na 30700 eur. Príčina dopravnej nehody je predmetom vyšetrovania, do vyšetrovania bol pribratý aj znalec z odboru cestnej dopravy.

Zdroj: KRPZ BB