Správy

Pondelok, 17. júna 2013 • 12:02.01 • šport

2510x

Turnaj v bedmintone

Dňa 16.6.2013 sa v Aréne Brezno uskutočnil badmintonový turnaj. Dvojhier sa zúčastnilo 25 hráčov. Do štvorhier sa zapojilo 11 dvojíc.

Od 10.00 hod. na 3 badmintonových kurtoch prebiehali zápasy v dvojhrách a štvorhrách. Taktiež sme mali možnosť vidieť aj začínajúcich hráčov. Boli to žiaci zo ZŠ Pionierska 2, ktorých tento šport zaujal a ako sami povedali, že už teraz sa tešia na ďalší turnaj. Najlepší traja v tejto kategórii boli odmenený športovými pohármi.

Dvojhry, aj štvorhry sa hrali na 4. kolá, ktoré náhodne vyberal počítač. Po štyroch kolách postúpilo 8 najlepších hráčov do štvrťfinále. V dvojhrách to boli títo hráči: Carmichael, Remiarová, Králik, Auxt st., Remiar ml., Pôbiš, Maršík, Bauza. Z celkového víťazstva sa tešil Erik Bauza, ktorý vo finále vyhral nad Ericom Carmichaelom. Z tretieho miesta sa tešil Slavo Pôbiš.

V štvorhre sa z 1. miesta tešila dvojica Carmichael – Remiar ml., ktorý vo finále vyhrali nad dvojicou Pôbiš – Dilský. Tretie miesto patrilo dvojici Remiar ml – Smida.

Chceli by sme poďakovať rod. Remiarovcov a pánovi Bauzovi, ktorí sa spolupodieľali na zorganizovaní tohto badmintonového turnaja v Aréne Brezno.

Po pozitívnych odozvách, pozývame všetkých na ďalší turnaj v badmintone v Aréne Brezno a to v nedeľu dňa 28.7.2013.

Všetci, ktorí máte záujem o prihlásenia sa do turnaja, žiadame, aby ste napísali email na adresu miroslav.baran.msk@brezno.sk do 25.7.2013.

Autor: Miroslav Baran, Mestský športový klub Brezno