machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

Správy

Pondelok, 11. apríla 2011 • 18:32.38 • šport

2421x

Výsledky Otvorených Majstrovstiev
Stredoslovenského atletického zväzu v cezpoľnom behu
pre rok 2011 – Brezno – Viselnice, 10. 4. 2011

 Prípravka dievčatá: 1200m   
1. Zápotočná Sophia 231200 ZTSDU 4:13 min
2. Michaličková Zuzana 301002 SKPZA 4:18 min
3. Tršová Terézia 060900 MACLC 4:22 min
4. Jancová Andrea 120700 ZTSDU 4:42 min
5. Murgašová Ema 020101 DANZV 5:01 min
6. Takáčová Ľubica 040500 MACLC 5:09 min
7. Suroviaková Jessica 240800 KUBIN 5:32 min
8. Dunajská Viktória 101202 MOSTB 5:37 min
9. Králiková Kristína 301102 MOSTB 6:12 min
10. Haláková Daniela 271202 MACLC 6:25 min
 Prípravka chlapci: 1200m   
1. Michalička Štefan 021200 SKPZA 4:02 min
2. Bugoš Filip 210600 ZTSDU 4:14 min
3. Guga Sebastian 170501 ZTSDU 4:18 min
4. Lezani Matej 250102 ZTSDU 4:41 min
5. Molnár Peter 010200 KUBIN 4:48 min
6. Pončák Alexander Richard 010800 MOSTB 4:49 min
7. Karman Daniel 080600 MACLC 4:59 min
8. Bevelaqua Patrik 120600 MOSTB 5:04 min
9. Palaj Marcel 220200 DANZV 5:19 min
10. Kafrik Samuel 111102 MOSTB 5:20 min
11. Škultéty Jozef 200200 MOSTB 5:23 min
12. Tóth Oliver 131002 MACLC 5:24 min
13. Stančík Matej 260400 MOSTB 5:25 min
14. Cerovský Jakub 050501 MOSTB 5:26 min
15. Palaj Tomáš 170402 DANZV 5:27 min
16. Búlik Adam 201002 MACLC 5:29 min
17. Havlíček Samuel 280504 BR P2 6:09 min
18. Tomčík Gorazd 060903 MOSTB 7:47 min
 Mladšie žiačky: 1500m   
1. Švantnerová Veronika 020498 MOSTB 4:11 min
2. Šelingová Martina 020698 SLAZA 4:17 min
3. Michaličková Lucia 210799 SKPZA 4:25 min
4. Sokolíková Katarína 020598 ZTSDU 4:31 min
5. Michalcová Patrícia 180899 KUBIN 4:37 min
6. Žitná Valentína 060799 ZTSDU 4:40 min
7. Žárska Klaudia 150699 ZTSDU 4:42 min
8. Lukáčová Andrea 140399 ZTSDU 4:45 min
9. Horvátová Henrieta 180999 MOSTB 4:52 min
10. Kálayová Mária 270499 MSKDU 4:53 min
11. Kopčanová Mária,Barbora 220199 ZTSDU 5:01 min
12. Veťková Kristína 270999 SLAZA 5:06 min
13. Heidelmaierová Veronika 041099 MOSTB 5:07 min
14. Švantnerová Viktória 220699 MOSTB 5:24 min
15. Giertlová Denisa 170858 MOSTB 5:32 min
16. Gallová Adrien 090899 MOSTB 5:33 min
17. Koubeková Dáša 140899 MOSTB 5:59 min
18. Kalayová Elena 270499 MSKDU 6:06 min
 Mladší žiaci: 1500m   
1. Štefanec Martin 060398 ZTSDU 4:05 min
2. Vičan Andrej 220498 MOSTB 4:13 min
3. Deák Matej 150599 SLAZA 4:15 min
4. Chupek Jakub 110399 SLAZA 4:21 min
5. Tégler Erik 081198 MACLC 4:33 min
6. Sarvaš Marek 110299 MACLC 4:39 min
7. Heľpiansky Daniel 130798 MOSTB 4:44 min
8. Alštok David 250699 MACLC 4:45 min
9. Seči Matúš 010698 MACLC 4:57 min
10. Koubek Denis 140899 MOSTB 5:07 min
11. Rusko Jakub 190999 MOSTB 5:08 min
12. Švantner Jakub 200899 MOSTB 5:20 min
13. Hoška Oliver 180799 MOSTB 5:35 min
14. László Peter 040899 DANZV 5:43 min
15. Perichta Matej 080599 MOSTB 6:04 min
16. Slameň Marco 081099 MOSTB 6:09 min
 Staršie žiačky: 2000m   
1. Migátová Michaela 040397 MACLC 6:57 min
2. Málková Denisa 040297 ZTSDU 7:07 min
3. Môciková Terézia 121297 MOSTB 7:24 min
4. Kaliňáková Dominika 311097 MACLC 7:28 min
5. Štefančíková Janka 310596 MOSTB 7:33 min
6. Fajčíková Frederika 190196 MSKDU 8:13 min
7. Ostrihoňová Martina 020197 MOSTB 8:37 min
8. Belková Dominika 050897 MOSTB 10:27 min
 Starší žiaci: 3000m   
1. Talán Matúš 160196 MACLC 10:21 min
2. Talán Michal 160196 MACLC 10:26 min
3. Kolenič Michal 020997 ZTSDU 10:54 min
4. Horáčik Dominik 270396 MACLC 11:08 min
5. Skačan Filip 180196 KB Osrblie 11:30 min
6. Lupták Patrik 260897 MACLC 11:39 min
7. Gross Denis 290797 MOSTB 11:44 min
8. Koubek Jakub 240996 MACLC 11:51 min
9. Kocman Matej 020496 ZTSDU 11:53 min
10. Peregrín Hugo 110797 MOSTB 13:59 min
11. Roháč Pavol 151097 MOSTB 14:13 min
12. Valigura Ivan 230597 MOSTB 14:53 min
13. Čipka Ivan 220796 MOSTB 15:01 min
 Dorastenky: 3000m   
1. Bohucká Amina 020595 ZTSDU 12:40 min
2. Berčíková Nikola 300595 MOSTB 12:48 min
3. Chrenková Barbora 090895 ZTSDU 13:14 min
4. Štalcová Katarína 110195 MACLC 13:59 min
5. Urbančoková Klaudia 300895 MACLC 15:43 min
6. Vlčková Lucia 011095 MACLC 19:21 min
7. Medeová Patrícia 111295 MACLC 20:33 min
 Dorastenci: 4500m   
1. Slaminka Marek 171094 UMBBB 14:43 min
2. Garaj Jakub 310395 UMBBB 15:05 min
3. Chrzan Adrián 030995 MOSTB 15:32 min
4. Furst Marcel 150395 UMBBB 16:00 min
5. Martiník Michal 060295 MOSTB 16:45 min
6. Hudák Peter 120195 ZTSDU 17:50 min
  Sokol Roland 250895 MSKDU NF
 Juniorky: 4500m   
1. Šimová Denisa 071293 MACLC 23:13 min
2. Kocherová Katarín 250693 MACLC 23:14 min
 Juniori: 6000m   
1. Vajdík Marek 070492 KUBIN 19:57 min
2. Lupták Renato 190893 MACLC 20:05 min
3. Vajdík Matúš 070492 KUBIN 20:30 min
4. Berčík Matej 080792 Brezno 22:42 min
5. Kiapeš Adrián 180492 MACLC NF
 Ženy: 4500m   
1. Prečuchová Alexandra 150490 MOSTB 17:10 min
2. Hudáková Jitka 101071 ZTSDU 19:30 min
 Muži: 6000m   
1. Hasilla Tomáš 231090 KB Osrblie 19:36 min
2. Juroš Ľubomír 070370 Brezno 20:01 min
3. Kvietok Patrik 180579 Brezno 21:17 min
4. Hasilla Radovan 300579 KB Osrblie 21:19 min
5. Švantner Matúš 261089 Čierny Balog 22:03 min
6. Juroš Milan 190674 Jarabá 22:30 min
7. Siman Martin 100690 Brezno 25:23 min

Záverečný protokol:
Preteky sa uskutočnili za slnečného, veterného počasia. Počas pretekov nedošlo k zranenia, neboli udelené žlté a červené karty, protesty voči výsledkom neboli podané.

Mgr. Milutín Černák - riaditeľ pretekov
Mgr.Anna Černáková - vedúca rozhodkyňa