machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

O nás

Informačno-reklamný portál Stredoslováci.sk

je určený pre Vás - obyvateľov a priaznivcov okresu Brezno. Portál prináša komplexné informácie týkajúce sa kultúry, spoločenského diania a služieb ponúkaných pre obyvateľov a návštevníkov mesta. Informácie sú rozdelené do niekoľkých kategórií.

Denné menu - aktuálna ponuka denného menu najobľúbenejších reštaurácií v Brezne.

Správy - aktuálne spravodajstvo z nášho regiónu. V spolupráci s KR PZ v Banskej Bystrici prinášame policajné správy. Súčasťou článkov bude v blízkej budúcnosti aj priestor pre diskusiu.

Podujatia - prehľadná ponuka kultúrnych a športových podujatí.

Informácie - pohotovostné lekárne, lekárska služba prvej pomoci, zubno - lekárska pohotovostná služba a prehľad obcí v okrese.

Katalóg firiem - prezentáciu pre firmy, ktoré majú sídlo alebo zastúpenie v regióne. Ponúka možnosť priblížiť fungovanie Vašej firmy alebo prevádzky občanom a tým zvýšiť Váš podiel na trhu.

Inzercia - bezplatná občianska inzercia.

Pre firmy a organizácie ďalej ponúkame možnosť zviditeľniť sa prostredníctvom populárnej bannerovej reklamy.

Našou snahou je neustále zlepšovať ponúkané služby, preto radi privítame vaše postrehy, pripomienky, prípadne návrhy k stránke stredoslovaci.sk.

Dovoľujeme si Vás požiadať nielen o zasielanie postrehov, ale budeme povďační, ak nám dáte avízo o tom, čo sa deje, alebo pripravuje vo Vašom okolí, bydlisku, či pracovisku. Môžete nám zasielať aj vaše pútavé fotografie, kresby.

Naša mailová adresu je info@stredoslovaci.sk

Tešíme sa na spoluprácu s Vami, staňte sa spolutvorcami našej stránky.

Vaša priazeň nás teší!