zlata nitka
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia seven taxi brezno pizzeria u juraja preprava.info tepovanie brezno

Správy

Piatok, 13. júna 2014 • 06:38.29 • informujeme

2033x

Napísali ste nám - Dni mesta Brezna 2014 - občania Brezna

Už štvrtý krát sme sa tešili na oslavy – no tešili sme sa predčasne. To, že sa miesta osláv rozkúskovali po celom meste narušilo čaro stretnutí sa priateľov a rodín tam, kde na to sú najvhodnejšie priestory, na našom vynovenom námestí „Pod mestskou vežou“.

Organizácia Dní mesta Brezma tiež nebola taká, ako po minulé roky. V mestskom rozhlase jedno, - na plagátoch iné, - alebo vôbec nie. Hlavne, čo sa týkalo DC Prameň a umeleckej školy Talentárium. Tešili sme sa na MažorTetky, no zbytočne. Mali pripravený iný program, ale ani ten im nebolo umožnené prezentovať celý. Najlepšie čísla nám neukázali. Vieme, že poctivo nacvičovali aby sa vystúpenie páčilo, strávili pri tom veľa času a potom ich niekto zrušil! Kto? a prečo? Veď to robia bez nároku na odmenu.

Aby sme nespomínali len negatívne veci. Zmienime sa aj o tom, čo sa nám páčilo. Predstavenie Hviezd a hviezdičiek Brezna a okolia. Bolo to niečo nové - dobré. Konečne si niekto uvedomil, že aj u nás doma máme ľudí, ktorí reprezentujú Brezno a aj celé Slovenako.

Ohňostroj - krásny, aj keď bol určite veľmi drahý.

Pri organizovaní Dní mesta Brezna 2015, želáme veľa dobrých nápadov, a najmä dobrý organizačný team.

Obyvatelia mesta Brezna