machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

Správy

Piatok, 30. novembra 2018 • 06:54.56 • informujeme

844x

Europa SC sa už tento piatok oblečie do chute lahodnej kávy a čokolády

Už najbližší víkend pošteklia vaše chuťové poháriky tie najrôznejšie druhy poctivo vyrábaných čokolád, ktorým určite neodolajú milovníci klasických, ale ani extravagantnejších príchutí. Najchutnejší festival, ktorý prichádza do bystrickej Europy už tento piatok, je tiež venovaný všetkým vyznávačom kávovej a čajovej kultúry, ktorí určite neohrdnú ochutnávkami od tých najlepších značiek zo Slovenska i zahraničia.

Lahodná esencia kávy a čokolády bude v priestoroch obľúbeného nákupného centra rozvoniavať už tento piatok, 30. novembra, od deviatej hodiny ráno. ,,Prvým ročníkom Festivalu kávy a čokolády sme chceli našim návštevníkom ešte viac spríjemniť obdobie spojené s predvianočným zhonom a stresom, proti ktorému môžu zabojovať aj vďaka vystaveným sladkým maškrtám. Zo všetkých zástupcov spomenieme klasické príchute a typy čokolády, ako sú mliečna, oriešková, populárna jahodová, ale i horká či biela. Pre odvážnejších však budú k dispozícii aj pralinky netypických príchutí, medzi ktoré patrí napríklad čili,“ pozýva na udalosť Jana Seleštianska, Marketing Coordinator Europa SC.

Pre tých, ktorých deň nemôže začať inak ako hrnčekom voňavej kávy, sú pripravené stánky špičkových dodávateľov. ,,Ak instantná káva rozhodne nepatrí medzi vaše obľúbené, príďte ochutnať espresso či capuccino pripravené zo zrniek kávy napríklad aj z ďalekého východu. Veríme, že vďaka aróme čerstvo praženej kávy zažijete pravú kaviarenskú atmosféru,“ hovorí Jana Seleštianska.

Okrem prezentácie značiek a ochutnávok kávy a čokolády, ale aj čajov či praliniek, budú mať obľúbenci tejto sladkej závislosti možnosť si vystavované chutné produkty aj zakúpiť a obdariť tak svojho blízkeho. ,,V centrálnom priestore sa navyše uskutoční aj množstvo súťaží. V nich budú všetci kávomilci a milovníci čokolády môcť zabojovať o sladké balíčky, či zľavy na ich nákup,“ dodáva Seleštianska. A keďže milovníkov sladkých dobrôt je veľa, festival potrvá až do soboty, 1. decembra, do 21.00 hod.