machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

Správy

Utorok, 19. marca 2019 • 12:12.09 • informujeme

886x

Staň sa pretekárom a pomôž!

Jedinečné podujatie, ktorého cieľom bolo motivovať zdravých ľudí k aktívnemu pohybu a zároveň vôľa pomôcť tým, ktorí sú odkázaní na lekársku starostlivosť a nemocničné lôžko prinesie svoje ,,ovocie“ už tento štvrtok 21.03.2019.

LIONS CLUB Brezno dlhodobo pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú. Vďaka snahe členov a zapojeniu lyžiarov do verejných pretekov, ktoré sa konali 16. 02. 2019 v MÝTO SKI & FUN CENTRE, úspešne vyzbierali viac ako 3000,- €.

Z týchto finančných prostriedkov zakúpili 6 ks špeciálnych antidekubitných matracov, ktoré 21. 03. slávnostne odovzdá prezident LIONS CLUB Brezno Bc. Michal Kič spolu s majiteľom HOTELA PARTIZÁN****, ktorý prevádzkuje aj MÝTO SKI & FUN centrum, Ing. Michalom Kičom riaditeľovi Nemocnice s poliklinikou v Brezne Ing. Jaroslavovi Mačejovskému.

,,Antidekubitné matrace poslúžia pacientom na jednotke intenzívnej starostlivosti a na chirurgickom oddelení. Týmto krokom pomôžu dlhodobo ležiacim a pacientom v kritických stavoch vyvarovať sa nepríjemným preležaninám, ktoré sa ťažko hoja a spôsobujú ďalšie zdravotné komplikácie“ uviedol Ing. Michal Kič.

,,LIONS CLUB Brezno má záujem naďalej pripravovať podujatia, ktorými motivuje širokú verejnosť k podpore a pomoci druhým a malými krokmi sa nám spoločne podarí urobiť veľké veci, na ktoré môžeme byť hrdí“ doplnil prezident LIONS CLUBu Brezno, Bc. Michal Kič.