machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

Správy

Utorok, 11. augusta 2020 • 09:47.25 • informujeme

1050x

E- shop – Horúca novinky regiónu Horehronie

Zabudli alebo nestihli ste kúpiť suvenír počas dovolenky na Horehroní? Alebo sa vám niečo zapáčili či zachutilo? Žiadny problém, pretože pre vás spúšťame novinku vo forme e-shopu s regionálnymi produktmi, suvenírmi a mnohým ďalším.

Určite sa každému už stalo, že si priniesol niečo z dovolenky a zaujalo to jeho okolie, ale bohužiaľ už sa nevedel k tomu dostať. A aj preto dúfame, že návštevníci ale i domáci uvítajú možnosť zakúpiť si naše produkty on-line. Od pondelka 10.8.2020 spúšťame prvý a svojho druhu jedinečný internetový obchod plný regionálnych produktov a suvenírov nie len z Brezna ale i z celého Horehronia. Na našom prehľadnom webe návštevníci nájdu všetky tovary najmä z informačných centier Brezno a Horehronie na Bystrej.

Hlavnou ideou založenia obchodu bola možnosť nákupu regionálnych produktov z Horehronia v rámci celého Slovenska ale i Českej republiky. Priviesť do povedomia držiteľov Regionálnej značky Horehronie a spropagovať ich aj takýmto netradičným spôsobom. Sortiment obchodu je rôzny, nachádzajú sa v ňom umelecké, remeselné, konzumné, upomienkové predmety ako napríklad drevených anjelikov, keramické náušnice či pečivo z Horehronia. „Náš obchod nájdete na webovej adrese www.eshop.horehronie.sk, ktorý je spracovaný tak aby sa v ňom návštevníci vedeli ľahko orientovať a bez problémov a komplikácií zhotoviť objednávku.. Poskytujeme formu doručenia poštou a osobným odberom v našich informačných centrách, kde je možná aj platba kartou“ uviedla Petra Ridzoňová Hlásniková – výkonná riaditeľka OOCR. Nakupujúci nájdu na e-shope vždy len reálne fotky produktov, žiadne ilustračné. Obchod bude neustále dopĺňaný novým tovarom od rôznych výrobcov a samozrejme nebudú chýbať ani zľavy pre držiteľov Horehronie card.

Tešíme sa na vašu návštevu e-shopu a veríme, že vás svojím spôsobom zaujme na objednáte si kúsok Horehronia priamo k Vám domov.

Zdroj: https://horehronie.sk