machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

Správy

Štvrtok, 16. mája 2024 • 07:22.29 • informujeme

248x

Otestuje svoje limity a zdolajte 20 poschodí na RUN UP 2024

Banská Bystrica, 15. máj 2024 

Chcete zažiť adrenalín, zábavu, a zároveň prekonať svoje limity? Po roku sa do Banskej Bystrice vracia obľúbené športové podujatie Lion Car RUN UP 2024 s výzvou aj pre vás - zdolať najvyššie poschodie Europa Bussiness Centra. Obľúbená súťaž v tower runnigu štartuje už budúci týždeň, tak neváhajte a využite poslednú šancu na registráciu už teraz.

Banskobystrická Europa SC, ako jednotka v tower runningových súťažiach, sa opäť pripravuje na jedno z najobľúbenejších športových podujatí. Do behu po schodoch sa môžu zapojiť všetci, ktorí chcú otestovať svoje schopnosti, či už patria medzi profesionálov alebo amatérov, vrátane detí.

Preteky Lion Car RUN UP 2024 štartujú ž túto sobotu, 18. mája, v  priestoroch nákupného a bussiness centra s limitovanou kapacitou 300 miest. „Europa SC je miestom a súčasťou športovej komunity už niekoľko rokov, preto sa tešíme na nové zážitky a emócie, ktoré tento typ behu prináša. Je to o adrenalíne, prekonávaní samého seba. Sme radi, že budeme môcť pri športe vidieť aj deti, ktoré sa inšpirovali svojimi rodičmi a chcú zažiť tento športový zážitok tiež. Pre nich je pripravená špeciálna trasa,“ informuje Marek Polomský, Marketing Manager Europa SC.

V sobotu sa bude súťažiť v dvoch kategóriách – dospelí vo veku 16 rokov a vyššie a deti vo veku 10 – 15 rokov. Kategória dospelých bude tiež rozdelená na mužov a ženy, ktorí si po svoju výhru budú môcť vybehnúť na najvyššie poschodie Europa Bussiness Centra. Na deti čaká 5 poschodí, a po ich zdolaní ich bude čakať odmena. „V sobotu neodíde naozaj žiadny účastník naprázdno. Už pri štarte dostanú registrovaní bežci štartovací balíček, ktorého súčasťou je krásna medaila i ďalšie atraktívne ceny. Najrýchlejším bežcom organizátori odovzdajú aj finančné odmeny. Po zdolaní najvyššieho poschodia budú rozdelené prvým trom umiestneným mužom a prvým trom ženám. Takisto, nezabúdame ani na našich mladších účastníkov. Prvým trom chlapcom a dievčatám odovzdáme diplom a darčeky od partnerov,“ dopĺňa Marek Polomský, Marketing Manager Europa SC.

Prví traja umiestení súťažiaci v kategórii dospelí získajú finančnú odmenu v hodnotách:

1. miesto 70 €, 2. miesto 50 €, 3. miesto 30 €

Ako pri minulých ročníkoch, aj tento rok sa na organizácii športového podujatia podieľa Marathon BB. Všetky ďalšie dôležité informácie o pretekoch, povinnostiach súťažiacich i samotnej registrácii nájdete tu: Kalendár podujatí (marathonbbtour.sk).

Registrácia je možná jedine cez tento odkaz: www.marathonbbtour.sk

Viac informácií nájdete aj na webe www.europasc.sk.