machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

Správy

Piatok, 28. októbra 2011 • 10:05.05 • krimi

3521x

Dnes nadránom zahynula pri nehode vo Zvolene mladá žena

Tragická dopravná nehoda sa stala dnes v skorých ranných hodinách vo Zvolene na križovatke pri sídlisku Západ. Nadránom tu došlo k zrážke osobného motorového vozidla Renault s linkovým autobusom, ktorý smeroval z Banskej Bystrice do Prahy.

Podľa doterajšieho objasňovania, k dopravnej nehode malo dôjsť tak, že 28-ročný vodič Renaultu nedal prednosť v jazde po hlavnej ceste prichádzajúcemu autobusu a došlo k zrážke. Pri nehode došlo k vážnym zraneniam 32-ročnej spolujazdkyne z osobného motorového vozidla. Mladá žena zraneniam na mieste nehody podľahla. Vodič tohto vozidla bol so zraneniami prevezený do nemocnice. Presný rozsah jeho zranení zatiaľ nie je známy. V autobuse sa v čase nehody nachádzalo 7 cestujúcich a vodič, z ktorých sa nikto nezranil.

Požitie alkoholu u vodiča autobusu zistené nebolo. U vodiča osobného vozidla bol za účelom zistenia prípadného požitia alkoholu nariadený odber krvi. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania, ku ktorému budú prizvaní aj znalci z odboru dopravy.

Zdroj: KRPZ BB