machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

Správy

Streda, 07. decembra 2011 • 12:35.32 • krimi

1791x

Polícia zisťuje totožnosť mŕtveho muža

V utorok (6.12.) krátko predpoludním našiel 42-ročný muž v lesnom poraste v katastri obce Dolný Harmanec na strome obeseného muža. Nehybné telo muža našiel asi 10 metrov od hlavnej cesty. Na miesto bol privolaný súdny lekár, ktorý sa k príčine úmrtia na mieste nevyjadril, no známky cudzieho zavinenia predbežne vylúčil. Lekár nariadil vykonať súdnu pitvu. Muž nemal pri sebe žiadne osobné doklady a doterajším preverovaním sa nám nepodarilo zistiť jeho totožnosť. V súvislosti s prípadom už bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

Popis oblečenia: hnedá flisová mikina s nápisom "COMPLICES EAST 1079" a zipsom do úrovne hrude, hnedé rifle, modré ponožky, čierne topánky (s červenými prvkami na podrážke), čierna vlnená čiapka s bielo-modrým vzorom, dioptrické okuliare s hnedým rámom okrúhleho tvaru. Károvaný ruksak s koženými popruhmi.

Popis osoby: vysoký približne 170 centimetrov, štíhlej postavy, prešedivelé vlasy, husté obočie.

Žiadame občanov, aby v prípade akýchkoľvek poznatkov, ktoré by mohli napomôcť k zisteniu totožnosti neznámeho muža, aby ich oznámili na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na známom telefónnom čísle 158.

Zdroj: KRPZ BB