machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

Správy

Piatok, 25. marca 2011 • 14:14.00 • krimi

1713x

V pondelok sa pri dopravnej nehode v Lučenci ťažko zranila chodkyňa, prosíme svedkov o pomoc pri objasňovaní tejto nehody

Polícia v Lučenci vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v pondelok (21.3.) o 14.20 hodine, na križovatke ulíc Vajanského a Adyho v Lučenci.

43-ročný vodič nákladného motorového vozidla Mercedes Benz, viedol vozidlo po ulici Adyho smerom k ulici Vajanského. S vozidlom zastavil pred križovatkou a pri pohýnaní sa z miesta zachytil 71- ročnú chodkyňu z Panických Draviec. Žena prechádzala po vyznačenom prechode pre chodcov z pohľadu vodiča sprava doľava. Pri dopravnej nehode utrpela podľa predbežnej lekárskej správy poranenie pravej nohy s dobou liečenia 6 až 9 mesiacov. Alkohol u vodiča zistený nebol. Na nákladnom motorovom vozidle škoda nevznikla.

Miera zavinenia dopravnej nehody je v štádiu šetrenia, preto prosíme svedkov tejto dopravnej nehody, aby nám poskytli akékoľvek informácie, ktoré by pomohli objasniť okolnosti tejto nehody. Prosíme o pomoc aj vodiča nákladného motorového vozidla Tatra červenej farby, nezisteného evidenčného čísla, ktorý v čase dopravnej nehody s uvedeným nákladným motorovým vozidlom zastavil na hlavnej ceste na Vajanského ulici a púšťal z vedľajšej cesty z Adyho ulici vozidlá, medzi ktorými bolo aj vozidlo Mercedes Benz, ktoré chodkyňu zrazilo. Informácie môžu občania poskytnúť na tel. čísla 158 alebo 0961653516.

Zdroj: KRPZ BB