machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

Správy

Pondelok, 01. augusta 2011 • 15:34.00 • krimi

1767x

Už druhý deň polícia pátra po nezvestnom
18 ročnom mužovi z Kováčovej

V nedeľu (31.7.) v popoludňajších hodinách prijala polícia vo Zvolene oznámenie o nezvestnom 18-ročnom mladom mužovi z Kováčovej.

Nezvestný Pavel odišiel v sobotu (30.7.) popoludní s kamarátmi na „opekačku“ k rybníku v Kováčovej a ani v nedeľu na obed ešte nebol doma. Keď mu príbuzní volali na jeho mobilný telefón, ozval sa muž ktorý uviedol, že pri brehu rybníka, podľa zvonenia, našiel mobil a taktiež aj nohavice s dokladmi.

Pavla naposledy videli kamarátmi na "opekačke", odkiaľ nenápadne odišiel okolo 21.00 hodine. Pred odchodom povedal, že sa chce ísť kúpať do neďalekého rybníka, od čoho ho všetci kamaráti odhovárali.

Polícia začala po nezvestnom Pavlovi pátrať. V nedeľu policajti aj so služobným psom pátrali v okolí rybníka a prepátrali aj samotný rybník. Na pomoc im prišli aj traja potápači z HaZZ Rimavská Sobota. Pátranie nebolo úspešné, preto pokračujú v pátraní aj dnes (1.8.), tento krát aj so záchranármi a so špeciálne cvičeným psom so Špeciálnej kynologickej záchrannej služby Slovakia.

Pátranie stále pokračuje (14.00 hod.) o výsledku Vás budeme informovať.

Zdroj: KRPZ BB