machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

Správy

Nedeľa, 10. apríla 2011 • 08:22.30 • reklamný článok

6736x

Wellness hotel Bystrá - Nízke Tatry, Tále

Po viac ako ročnej kompletnej rekonštrukcii Hotela Bystrá *** a prístavby nového wellness centra v obci Bystrá sa zaciatkom aprila 2011 hotel znovu spristupnil širokej verejnosti.

Wellness hotel BYSTRÁ***, ktorý je situovaný na začiatku atraktívneho turistického strediska Národný park Nízke Tatry v pokojnom a kľudnom prostredí Bystrá dolina, Tále. Svojou ponukou a šírkou sortimentu uspokojí požiadavky aj tých náročnejších klientov.

Wellness hotel BYSTRÁ*** je zameraný na ponuku wellness a relaxačných služieb.Rodiny s deťmi sú v hoteli vítaní hostia. Priestranné rodinné izby s nádhernou scenériou a výhľadom naNízke Tatry sú zárukou potrebného komfortu, ktorý určite ocenia ako rodičia tak i deti. Wellness centrum, bazén a fitness poskytnú relax a oddych dospelým. Deti sa môžu vyšantiť v detskom bazéne s vodným hríbom či pozrieť si obľúbenú rozprávku na izbe. Detské menu, stoličky, postieľky a hlavne príjemný obsluhujúci personál sú samozrejmosťou počas rodinnej dovolenky u nás.

Wellness hotel BYSTRÁ *** je svojim vybavením vhodný aj na kongresové účely. Organizujeme firemné akcie a stretnutia, školenia, semináre, kongresy aj obchodné jednania.

Náročný životný štýl v tomto uponáhľanom svete neprospieva nikomu z nás a práve my Vám ponúkame ,,Darček ako zážitok pod krídlami wellnessu!“ Wellness centrum hotela BYSTRÁ je zamerané práve na relax a duševnú pohodu celého tela a mysle. Spojili sme pôžitok a oddych z príjemného prežitia dní strávených v našom hoteli.

Naša hotelová reštaurácia a zimná záhrada vás očarí príjemnou atmosférou, tradičnou slovenskou kuchyňou a gurmánskymi lahôdkami nášho šéfkuchára. Širokú ponuku nápojov a malého občerstvenia nájdete v Lobby a v Kongres bare na prvom poschodí.

Wellness Hotel Bystrá ponúka svojim klientom dve moderné kongresové miestnosti v celkovej kapacite 80 miest, ktoré môžu naši hostia využívať na školenia, semináre a iné firemné akcie.

Wellness Hotel Bystrá
Bystrá 119
977 01 Brezno
Slovenská Republika
Rezervácie: +421 48 6195 303
Recepcia: +421 48 6195 253
Email: rezervacie@hotelbystra.sk
www.hotelbystra.sk