machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

Správy

Utorok, 13. októbra 2020 • 08:23.09 • šport

1569x

Hokejový klub Brezno - reporty - 41. týcždeň

2. HOKEJOVÁ LIGA

SOBOTA 10.10. 2020 Zimný štadión Hamuliakovo – 1. Kolo
HO HAMIKOVO - HK BREZNO 5:3 (1:1,3:1,1:1)
Góly BR: ZNAK Radovan (LAUBERT Lukáš, PODKONICKÝ Martin), ZNAK Radovan (PINKA Lukáš), KOŠTIAL Martin (trestné strieľanie)

Domácim veľmi vyhovoval malý rozmer ihriska, naopak my sme mali problém sa adaptovať na málo priestoru, neustále pristupovanie súpera aj rýchlosť prechodu z obrany do útoku. Miestami sme súpera zatlačili, vyprodukovali sme si dostatok šancí, ale nepremenili sme ich. Fyzická prevaha súpera nám odobrala podstatnú časť síl na zvrat výsledku. Pozitívnych momentov bolo v našej hre dostatok, no potrebujeme byť výrazne efektívnejší v streľbe, hrať aj fyzicky a zodpovedne v defenzívnych činnostiach.

K-CLASSIC 1. LIGA DORAST

SOBOTA 10.10. 2020 – Aréna Brezno – 3. Kolo
HK BREZNO – MHK RUŽOMBEROK 6:1 (3:0, 1:1, 2:0)
Góly BR: VALLO Timotej (MURÍN Sebastián), ĎÖRDÍK Jakub (ŠVEC Dominik), KOVÁČIK Richard (ĎÖRDÍK Jakub), ŠARINA Tomáš, MURÍN Sebastián (VALLO Timotej, BURČÍK Matúš), BURČÍK Matúš (NOVYSEDLÁK Samuel, ŠVEC Dominik)

NEDEĽA 11.10. 2020 – Aréna Sršnov Košice – 4. Kolo
LIBA ACADEMY – HK BREZNO 0:5 (kontumačne)

Domáci nezabezpečili zdravotnú službu

LIGA KADETOV

SOBOTA 10.10.2020 Zimný štadión Detva – 16. Kolo
HC 07 DETVA - HK BREZNO 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Góly BR: HRUŠKA Kristián (MEDVEĎ Marek), MEDVEĎ Marek (MAKUŠA Štefan , BABINSKÝ Timotej)

8. ROČNÍK

SOBOTA 10.10.2020 – Aréna Brezno 3. Kolo
HK BREZNO – MŠHKM PRIEVIDZA 12:5 (3:1, 6:0, 3:4)
Góly: MICHALKO Mário (PAUČÍK Milan), KOVÁČIK Aurel, PAUČÍK Milan (PANČÍK Martin, SUROVÝ Bruno), SUROVÝ Bruno (BERČÍK Ivan), BERČÍK Ivan, ( JANOŠTIAK Tobias), PANČÍK Martin ( MICHALKO Mário, PAUČÍK Milan), JANOŠTIAK Tobias (KOVÁČIK Aurel), SUROVÝ Bruno (PAUČÍK Milan, KACHNIČ Milan), SUROVÝ Bruno ( BÍREŠ Benjamín), BERČÍK Ivan (SUROVÝ Bruno), KOVÁČIK Aurel (BERČÍK Ivan), BERČÍK Ivan ( SUROVÝ Bruno)

Ôsmaci v treťom kole ukázali veľký hlad po víťazstve. Po dvoch prehrách o gól, v zápasoch kde sme boli vždy pod tlakom a doťahovali náskok súpera, navyše v oboch nám bol neuznaný regulárny gól, sme chceli ísť do vedenia a byť v pozícii uvoľnenejšieho tímu. Od začiatku sme na ľade dominovali a postupne zápas ovládli, ukázali sme množstvo pekných individuálnych aj kombinačných akcií, ktoré boli hokejovou ozdobou zápasu. Mierny pokles rešpektu voči súperovi a prílišné ofenzívne nastavenie zapríčinilo v závere tri rýchle góly súpera. Slečne a chlapcom patrí za zápas pochvala a gratulácia k prvému víťazstvu v sezóne.

7. ROČNÍK

SOBOTA 10.10.2020 – Aréna Brezno 3. Kolo
HK BREZNO – MŠHKM PRIEVIDZA 3:9 (1:3, 2:4, 0:2)
Góly BR: ŠIŠKA Vlado ( KANIARIK Maroš, SUROVÝ Artur), GIERTL Martin ( KANIARIK Maroš), KRUPČÍK Tomáš ( KANIARIK Maroš)

LIGA PRÍPRAVIEK P3 STRED

NEDEĽA 11.10.2020 Slovalco Aréna Žiar
HK BREZNO – MHK RUŽOMBEROK / HK BREZNO – SPORT TREND ŽIAR

Napriek tomu, že sme vycestovali v oklieštenej zostave, chlapci a slečna dnes podali veľmi sympatický, obetavý výkon a získali ďalšie cenné skúsenosti do nasledujucich zápasov.

Hokejový klub Brezno - www stránka
Hokejový klub Brezno - Facebook stránka