Pondelok, 06. decembra 2021 • 08:04.28 • šport

Slovenská hokejová liga
PIATOK 03.12.2021 Aréna Brezno – 22. Kolo
HK BREZNO – HK VITAR MARTIN 2:3 (1:3,0:0,1:0)
Góly BR: VESELÝ (Fungáč, Olejník), DVONČ (Homola, Veselý)

V snahe potvrdiť zlepšenú hru z posledného obdobia sme sa od úvodu sebavedomo pustili do hostí z Martina. Paradoxne sme dostali gól my po nevinne vyzerajúcej akcii. V zápätí sme vyrovnali a naša hra vyzerala naďalej dobre. Zrejme prehnané chcenie malo za následok tri drobné chyby, ktorými sme Martinu poskytli šance. Využili ich a po prvej tretine sme prehrávali 1:3. V druhej tretine sme viac pritlačili na súpera, no gólovo sme sa nepresadili. Znížiť na 2:3 sa nám podarilo v tretej tretine. Napriek enormnej snahe o vyrovnanie sme už gól nedali a po dobrom výkone sme prehrali. Veríme, že s dobrou hrou už prídu aj body do tabuľky.

STREDA 01.12.2021 ZŠ Trnava – 21. Kolo
HK GLADIATORS TRNAVA - HK BREZNO 2:6 (0:3,1:0,1:3)
Góly BR: DVONČ (Giertl), VESELÝ, BODNÁR (Surový), ZEMKO (Olejník), VIKTORIN (Kylnar, Homola), KYLNAR

Už v šatni bolo na hráčoch badať obrovské odhodlanie ísť za víťazstvom. Vedeli sme, že môžeme vyhrať, ak budeme skvele brániť a podaria sa nám protiútoky. Využitá presilovka nám vliala ešte väčšiu energiu do hry a v následnej oslabovke sme dokonca dvakrát skórovali. Príkladná bojovnosť a efektivita našich hráčov nás poslala po prvej tretine do šatne s výsledkom 3:0. Tlak domácich v druhej tretine silnel, no inkasovali sme len raz. Trnava v tretej tretine chcela zápas otočiť, ale svoje šance nepremenili. My sme trpezlivo bránili a odmenou nám boli ďalšie strelené góly. Záver sme si už postrážili a po dlhej dobe sme sa tešili zo zaslúženej výhry. Sme vďační za každý bod a dnes k trom bodom prispel celý tím kvalitnou prácou. Na každom poste sme boli lepší ako domáca Trnava.

2. HOKEJOVÁ LIGA
SÚŤAŽ JE DOČASNE PRERUŠENÁ

1. K-CLASSIC LIGA DORAST

LIGA KADETOV, LIGA STARŠÍCH ŽIAKOV 8. ROČNÍK, LIGA MLADŠÍCH ŽIAKOV 6. ROČNÍK a LIGA MLADŠÍCH ŽIAKOV 5. ROČNÍK - SÚŤAŽ JE DOČASNE PRERUŠENÁ