machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

Správy

Štvrtok, 05. júla 2012 • 20:38.13 • turistika

3154x

Slnko, teplo.... a hlučná hudba

Takto stručne by sa dalo vyjadriť o podujatí, ktorého sa breznianski turisti zúčastnili v sobotu 30. júna. Ako každý rok, poslednú bodku za Cestou rozprávkovým lesom urobí výlet do kúpeľov – tento rok si turisti dopriali zmenu a šli do Dolnej Strehovej. Výbor OZ KST TOMO sa takouto formou chce poďakovať všetkým, ktorí prispeli k zdarnému priebehu rozprávkového lesa.

V sobotu ráno vyše 40 organizátorov CRL nastúpilo do autobusu v dobrej nálade – slniečko svietilo už od rána a všetci sa tešili, že si užijú krásny deň.

Počasie veru dalo všetkým zabrať – teplota na teplomeri ukazovala vyše 30 ◦C a  tak si užívali všetci vodičku v bazénoch – niektorí teplejšiu v masážnom či antikorovom bazéne, iní sa radšej ochladzovali v rekreačnom (mierne chladnejšom) alebo plaveckom bazéne, tí mladší zas šantili na toboganoch. Dámy využili možnosť urobiť sa krásnymi – fa Mary Kay bezplatne robila na kúpalisku záujemkyniam mejkap.

Jediné, čo niektorým prekážalo, bola hlučná hudba, ktorá občas otriasala celým areálom. Bolo však otvorenie letnej sezóny, ktoré bolo avizované aj na internetovej stránke kúpaliska. Možnosť rôznorodého občerstvenia, výborné langoše a chladené pivko – všetko prispelo k úspechu akcie.

Turisti odchádzali z kúpaliska spokojní, vyhriati a vykúpaní.

V sobotu 07.07. plánujeme túru na Choč a Liptovský hrad
(bližšie informácie u p. Slavkovskej,  tf.č. 6113327,0908646311).

Autor: JUDr. Elena Kollárová