machine
Aktuálne počasie Brezno
chata pod chopkom Fúkaná izolácia pizzeria u juraja preprava.info

Správy

Nedeľa, 29. novembra 2020 • 15:08.43 • zaujímavosti

1491x

Kúsok Horehronia pod vianočným stromčekom

27.11.2020 Brezno

Čas plynie ako voda a rok 2020 sa už blíži k svojmu záveru a spolu s ním prichádza aj tradičný, čas Vianočný. Ak ste ešte neuvažovali o vianočných darčekoch, tak vám prinášame pár tipov čo tento rok pod stromček a nemusíte za nimi ani chodiť po nákupných centrách. TIC Brezno prichádza s tohtoročnou novinkou a tou je adventný čas plný zliav a darčekov.

Tento rok vám výber darčekov rozhodne uľahčí bohatá ponuka nového sortimentu v Turisticko-informačnom centre Brezno. V ponuke sa nachádzajú hlavne regionálne produkty z Horehronia, od výrobcov, ktorí sú aj držiteľmi Regionálnej značky Horehronie. Nájdete tu nádherné keramické výrobky, či vianočné ozdoby od Evky Huňovej a Janky Schwarzbacherovej, jedinečných drevených anjelikov od Pavla Mlyneka z Brezna, štýlové ponožky s rôznymi motívmi, ale samozrejme aj kvalitné destiláty od Saber Distillery. A to zďaleka nie je všetko, čo TIC Brezno ponúka na predaj.

Ponuka sortimentu je naozaj bohatá a nachádza sa v nej tovar rôzneho druhu. Nakoľko zima už hlási svoj príchod, v ponuke sa nachádzajú aj zimné čiapky a nákrčníky s motívom Horehronie ale i kvalitné ríbezľové vínko od vinárstva Berezun, ktoré vás taktiež počas zimných večerov zahreje pri čítaní knižných publikácií o Brezne, Štefáničke ale i o Horehronských receptoch, ktoré sú taktiež súčasťou ponuky darčekov. Ďalšou novinkou v predaji je aj CD s prvým albumom speváka Martina Vetráka. Vzhľadom na aktuálnu situáciu sme obohatili náš sortiment aj o rúška s motívom Breznianskych erbov, loga Horehronie ale i so znakom Slovenskej republiky.

Počas adventného obdobia sú pre návštevníkov pripravené darčeky za nákup už od 20 €, samozrejme platí, čím väčší nákup tým hodnotnejší darček. Vianočné darčeky máme pripravené aj pre všetkých, ktorí do Vianoc nakúpia aj na našom e-shope www.eshop.horehronie.sk z pohodlia svojho domova aj s možnosťou prevzatia priamo u nás v TIC. Okrem vianočných darčekov pri každom nákupe v predajni TIC nad 10 € získate aj možnosť vianočného zabalenia darčekov zadarmo“ uviedla Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková, výkonná riaditeľka OOCR REGIÓN HOREHRONIE.

Ak chcete svojich známych potešiť darčekom, aký ešte na Vianoce nedostali rozhodne navštívte informačné centrum alebo e-shop. Tešíme sa na vašu návštevu.